Log In

Pociągi PesaDART już w rozkładzie jazdy

29 grudnia po raz pierwszy w trasę wyjedzie nowoczesny pojazd PesaDART. Pociąg IC Bystrzyca pojedzie z Warszawy do Lublina. Kolejny nowy skład wyruszy 30 grudnia z Warszawy do Białegostoku.

Na pokładzie pociągu  PesaDART do dyspozycji pasażerów jest klimatyzowana, bezprzedziałowa przestrzeń pierwszej i drugiej klasy mieszcząca łącznie 352 osoby. Pojazd został wyposażony w wygodne  fotele, a przy każdym siedzeniu znajduje się indywidualne oświetlenie oraz gniazdko elektryczne. Dostępne jest także Wi-Fi. Ponadto wydzielona jest część barowa, w której można napić się dobrej kawy czy zjeść smaczny obiad. W składzie znajduje się także 6 nowoczesnych toalet, z czego jedna dostosowana do potrzeb rodziców podróżujących z małymi dziećmi i osób niepełnosprawnych. W pociągu znajdują się także specjalne urządzenia ułatwiające dostanie się na pokład podróżnym, o ograniczonej mobilności ruchowej.

Pociąg PesaDART będzie kursował w ramach ekonomicznej kategorii InterCity, zapewniając komfortową podróż w atrakcyjnej cenie.

Tagged under

-4°C

Warsaw

Cloudy

Humidity 80%

Wind 25.75 km/h

  • 03 Jan 20190°C-4°C
  • 04 Jan 20190°C-6°C
Banner 468 x 60 px