Log In

Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – II edycja

Albert Einstein napisał do Maurice’a Solovine’a: Można zatem sądzić, że do problemu należy podejść inaczej. Może właśnie na Twój pomysł czekamy?

Wielkie idee i nowatorskie pomysły rodzą się w głowach ludzi, którzy nie boją się myśleć. Jaka jednak korzyść z pomysłu, którego nie można zrealizować/wdrożyć/sprzedać? Tak więc, dobry pomysł potrzebuje miejsca gdzie można go zrealizować, czyli przemysłu. A przemysł potrzebuje pomysłów.

Historia Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) ściśle związana jest z wydobyciem ropy i gazu w Polsce i mimo, że spółka pod tą nazwą utworzona została w roku 1982, to jako swojego „ojca założyciela” może traktować Ignacego Łukasiewicza – człowieka, który otworzył pierwszą na świecie kopalnię ropy naftowej w Bóbrce k. Krosna AD 1854. Historia zobowiązuje. PGNiG dziś potrzebuje nowoczesnych, odważnych pomysłów, aby nadal mógł tworzyć historię. Chcemy być tymi którzy łączą tradycję z innowacją. Struktury geologiczne, choć wiekowe, potrzebują jednak świeżego spojrzenia i nowoczesnego podejścia.

„Młodzi innowacyjni dla PGNiG II edycja” to szansa dla Was – by swoje pomysły wcielić w czyn i dla nas – by wzbogacić działalność naszej firmy. W ubiegłym roku nadeszło ponad 50 innowacyjnych projektów w odpowiedzi na konkurs. Teraz kolej na Ciebie, nie przegap swojej szansy!

Oczekujemy na innowacyjne projekty, pomysły, idee, które mogą przyczynić się do rozwoju naszej Spółki. Zachęcamy do ich nadsyłania do 30.06.2016r., na adres: konkursMIP@pgnig.pl zgodnie z zasadami zamieszczonymi w  Regulaminie konkursu.

Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem. Prace nie spełniające wymogów formalnych nie będą rozpatrywane.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px