Log In

Francuski łącznik rusza Mitsubishi Outlanderem na Euro 2016

W dniu rozpoczęcia wielkiego piłkarskiego święta polski oddział Mitsubishi Motors włączył się w nurt wydarzeń, którymi  w ciągu najbliższych tygodni będą żyć miliony polskich kibiców.  Dzięki współpracy z serwisem internetowym poświęconym piłce nożnej Gol24.pl (Polska Press Grupa),  który z okazji Euro 2016 startuje ze specjalnym projektem „Francuski Łącznik”, Mitsubishi Motors odgrywa rolę partnera motoryzacyjnego tego przedsięwzięcia, zapewniając „Francuskiemu Łącznikowi” pojazd niezbędny do wykonania zadania – Mitsubishi Outlander.

Tytułowy „Francuski Łącznik”, czyli dziennikarz Tomasz Bilewicz rusza do Francji, skąd będzie relacjonował mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Jego wideo blog będzie można oglądać na www.gol24.pl oraz kanale Youtube Gol24. „Francuski Łącznik” będzie obecny również na Facebooku i Twitterze. Dzięki współpracy z partnerem motoryzacyjnym projektu, firmie Mitsubishi Motors, dziennikarz Gol24.pl będzie poruszał się po Francji specjalnie przygotowanym na tę okazję samochodem Mitsubishi Outlander.

„Jesteśmy świetnie przygotowani do wyjazdu, mamy rewelacyjny środek transportu. W głowie od dawna jest już mnóstwo pomysłów na ciekawe materiały z Euro. Będziemy dzielić się nimi w serwisie oraz w social mediach – mówi Tomasz Bilewicz, dziennikarz Gol24.pl, twórca „Francuskiego Łącznika”.

s-1200-x

„Francuski Łącznik” ma do przejechania wiele tysięcy kilometrów, które pokona stworzonym do długich podróży Mitsubishi Outlanderem 2016. Zmierza do Nicei, na pierwszy mecz Polaków, z Irlandią Północną. Później zwiedzi sporą część Francji. Będzie wszędzie tam, gdzie ludzie będą żyć Euro 2016. Czytelnikom Gol24 dostarczy materiałów foto i wideo o reprezentacji Polski, kibicach, atmosferze  Euro i… Lazurowym Wybrzeżu a relacjom będą towarzyszyć konkursy z nagrodami do odebrania na miejscu, przed meczami Polaków.  Filmy i zdjęcia „Francuskiego Łącznika” będzie także można oglądać na profilach Facebook https://www.facebook.com/MitsubishiMotorsPolska/ i Youtube polskiego oddziału Mitsubishi Motors https://www.youtube.com/user/MitsubishiMotorsPL.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px