Log In

PEUGEOT Polska partnerem zawodów Red Bull 111 Megawatt

Marka PEUGEOT od zawsze kojarzona jest ze sportem i cały czas umacnia swoją pozycję w tym obszarze. Na początku tego roku potwierdziła swoją klasę, kiedy Peugeot 2008 DKR odniósł spektakularne zwycięstwo w kolejnej edycji legendarnego Rajdu Dakar. W przyszłym roku wystartuje z nowym modelem Peugeot 3008 DKR stworzonym na bazie SUV-a 3008, który zadebiutuje 1 października na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu.

Na polskim rynku PEUGEOT również angażuje się w wydarzenia sportowe, będąc chociażby od 2012 roku sponsorem polskiej reprezentacji olimpijskiej, między innymi na tegoroczne Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro.

W tym roku marka PEUGEOT była również sponsorem strategicznym prestiżowego wydarzenia sportowego w Polsce – kolejnej edycji  Garmin Iron Triathlon. Teraz z kolei została partnerem innego, emocjonującego wydarzenia: 3. edycji zawodów Red Bull 111 Megawatt.

Współpraca z firmą Red Bull została zapoczątkowana przez Peugeot na arenie międzynarodowej już w 2013 roku, przy okazji kultowego wyścigu Pikes Peak i jest kontynuowana przy dwóch kluczowych dla marki Peugeot projektach sportowych: rajdach terenowych, w których Red Bull jest partnerem Teamu Peugeot Total startującego na modelu Peugeot 2008 DKR, a wkrótce na Peugeot 3008 DKR oraz Teamu Peugeot Hansen i 208 WRX startującego w Mistrzostwach Świata WRX (rallycross).

Red Bull 111 Megawatt to: 1000 motocykli na starcie, pokaz akrobacji lotniczych i freestyle motocross. Zawody odbędą się już w najbliższy weekend 17-18 września i dostarczą bez wątpienia niezapomnianych emocji zarówno uczestnikom, jak i kibicom.

Warsaw

Banner 468 x 60 px