Log In

Volkswagen rozpoczął sprzedaż T-Roca

• nowy crossover łączy stylistykę SUV-a z dynamiką i proporcjami samochodów sportowych w stylu coupé
• do wyboru cztery turbodoładowane silniki o mocy od 115 do 190 KM, w ofercie również napęd na cztery koła 4MOTION
• liczne systemy asystujące na czele z seryjnymi – Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście oraz Lane Assist, asystentem utrzymywania pasa ruchu
• dzięki dwukolorowemu nadwoziu, barwnym dodatkom we wnętrzu i systemom multimedialnym najnowszej generacji z dostępem do Internetu T-Roc jest mistrzem indywidualizacji

jednocześnie sportowy i stylowy T-Roc wnosi nową jakość do klasy kompaktowych crossoverów. Nowego ekspresyjnie stylizowanego SUVa Volkswagena można już zamawiać u dilerów. Cennik T-Roca zaczyna się od 76.490 zł za wersję napędzaną 115-konnym silnikiem wyposażonym w turbosprężarkę.

T-Roc poszerza ofertę zarówno crossoverów, jak i kompaktowych modeli Volkswagena. Samochód prezentuje się solidnie jak na SUV-a przystało i prowadzi się zwinnie jak sportowy hothatch, jest oferowany – do wyboru – z napędem na przednią oś lub na cztery koła. Dzięki dostępnym wielu kombinacjom kolorystycznym nadwozia i bardzo bogatemu wyposażeniu dodatkowemu T-Roc znacznie ożywia klasę samochodów o kompaktowych rozmiarach. To pierwszy crossover Volkswagena, którego można zamówić z dwubarwną karoserią – z dachem malowanym w jednym z czterech kontrastowych kolorów (lakierowanym włącznie z przednimi słupkami i z obudowami lusterek zewnętrznych).

Bogate wyposażenie seryjne T-Roca obejmuje, między innymi, nowoczesne systemy asystujące – Front Assist (monitorowania przestrzeni przed autem z funkcją awaryjnego hamowania w mieście City), Lane Assist (utrzymania pasa ruchu) oraz wykrywania pieszych, światła do jazdy dziennej w technologii LED, klimatyzację, czujnik deszczu, radio, elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu, lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie i podgrzewane oraz automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne.

T-Roc może być wyposażony w cyfrowe wskaźniki (Active Info Display nowej generacji), które do wersji Advance są oferowane za dopłatą, a do wersji Premium – seryjnie. Ponadto, w ramach wyposażenia dodatkowego są dostępne m.in. Keyless Access (bezkluczykowy dostęp do wnętrza i uruchamianie silnika), system elektrycznego otwierania i zamykania pokrywy bagażnika, system Blind Spot (monitorowania martwego pola widzenia lusterek), sprzęt audio firmy Beats, system Park Assist (asystent parkowania wzdłużnego i prostopadłego). Nowy crossover może kontaktować się z otoczeniem za pośrednictwem interfejsu Car-Net.

Nowy T-Roc jest dostępny z czterema turbodoładowanymi silnikami do wyboru: oprócz podstawowego 1.0 TSI (moc 85 kW/115 KM) w ofercie znajdują się także benzynowe jednostki napędowe 1.5 TSI o mocy 110 kW/150 KM i 2.0 TSI o mocy 140 kW/190 KM (seryjnie współpracująca z 7-stopniową przekładnią dwusprzęgłową i oferowana wyłącznie z napędem na cztery koła 4MOTION) oraz wysokoprężny silnik 2.0 TDI osiągający moc 110 kW/150 KM (również seryjnie współpracujący z 7-stopniową skrzynią biegów DSG i dostępny wyłącznie z napędem na cztery koła 4MOTION).

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px