Log In

Polska premiera koncepcyjnego Amaroka Aventura Exclusive podczas Fleet Market w Warszawie

• debiut 258-konnej wersji znanego pick-upa będzie miał miejsce podczas targów Fleet Market
• auto jest wyposażone w 8-stopniową, automatyczną skrzynię biegów oraz w stały napęd na cztery koła
• samochód pojawi się w sprzedaży w 2018 roku

koncepcyjny Amarok Aventura Exclusive z metalizowanym lakierem w kolorze Kurkuma zdradza jak będzie wyglądała najmocniejsza wersja wszechstronnego pick-upa, napędzanego trzylitrowym silnikiem TDI. Jednostka napędowa tego modelu ma jeszcze większą moc i uzyskuje jeszcze wyższy moment obrotowy niż oferowany dotychczas najmocniejszy silnik.

Amarok Aventura Exclusive to pick-up z obszerną podwójną kabiną, który odznacza się wyrazistą stylistyką podkreśloną przez wyjątkowe detale – polerowane na wysoki połysk 19-calowe obręcze kół z lekkich stopów oraz sporo chromowanych elementów, takich jak orurowanie skrzyni ładunkowej, osłona chłodnicy, lusterka zewnętrzne i tylny zderzak.

Atrakcyjny wygląd koncepcyjnego Amaroka podkreślają biksenonowe reflektory ze światłami do jazdy dziennej wykonanymi w technologii LED. Sporo ciekawych akcentów znajduje się również we wnętrzu auta – czarna, skórzana tapicerka z żółtymi szwami, regulowane w 14-tu kierunkach fotele ergoComfort, trójramienna wielofunkcyjna kierownica obszyta skórą oraz system nawigacji Discover Media.

W tegorocznej edycji targów Fleet Market udział zapowiedziało 100 wystawców, którzy łącznie zaprezentują 200 najnowszych samochodów osobowych i dostawczych. Na miejscu będzie można zapoznać się z ofertami leasingowymi i kredytowymi oraz zasięgnąć rady ekspertów. Nie tylko z dziedziny motoryzacji i finansów, ale również prawa i podatków. Ponadto, nie zabraknie ofert firm ubezpieczeniowych oraz sieci – serwisowych i oponiarskich.

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px