Log In

Samochód Roku Playboya – DS 7 Crossback najepszym autem dla rodziny

Kapituła konkursu Samochód Roku Playboya 2018 ogłosiła swój werdykt. W kategorii Auto dla Rodziny Playboya zwyciężył nowy SUV z gamy DS Automobiles. Jurorzy docenili zwłaszcza styl i najwyższej jakości wykończenie modelu DS 7 Crossback

Konkurs na Samochód Roku Playboya organizowany jest już od 26 lat. Od wielu edycji o jego wyborze decyduje jury złożone z dziennikarzy motoryzacyjnych i kierowców rajdowych. W jego skład wchodzą: Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper i Rafał Jemielita. Tegoroczne nagrody przyznano w 15 kategoriach. W zaszczytnym gronie zwycięzców znalazł się również nowy SUV DS 7 Crossback. Najnowszy produkt DS Automobiles uznano za najlepsze Auto dla Rodziny Playboya. Jurorzy zwrócili zwłaszcza uwagę na dopracowane wnętrze DS 7 Crossback, wykończone drewnem, detalami z kryształu i metalu, połączone z najnowszymi technologiami: dużymi wyświetlaczami i systemami wspomagającymi pracę kierowcy.

Kapituła konkursu podkreśliła też konsekwencję z jaką DS Automobiles buduje swoją gamę samochodów. Jej wyrazem jest właśnie najnowszy SUV DS 7 Crossback, będący pierwszym modelem drugiej generacji samochodów tej marki, która stanowi wyraz doświadczeń i potencjału inżynieryjnego specjalistów Grupy PSA. Zaś elegancja, design i technologie oraz najwyższej jakości wykończenie, które kapitalizują cechy kojarzonego z Paryżem luksusu, szczególnie urzekły jurorów Playboya. To także cechy, które mają wyróżniać wszystkie modele rodziny DS.

 

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px