Log In

Nagroda Best Brands Award 2018 dla Dacii

Perfekcyjnie pozycjonowana: marka Dacia wygrywa w plebiscycie Best Brands Award 2018 w Szwajcarii w kategorii „dobry stosunek jakości do ceny”. Czytelnicy ilustrowanego samochodu potwierdzają trend, który klienci Dacii od 2005 roku odnotowują z rekordowym rokiem po kolejnej nagrodzie.

Plebiscyt Best Brands Award organizuje magazyn „auto-illustrierte”. Czytelnicy pisma potwierdzają trend, którym klienci Dacii podążają już od 2005 roku. Kierowcy obu płci ze Szwajcarii uznali Dacię za markę oferującą najlepszy stosunek ceny do wydajności. Na rumuńską markę wchodzącą w skład Grupy Renault głosowało bardzo wielu spośród 5.300 czytelników i czytelniczek „auto-illustrierte”, którzy wzięli udział wplebiscycie.

„Czytelnicy „auto-illustrierte” potwierdzili, że Dacia idealnie trafia w potrzeby klientów. Pozycjonujemy markę jako „sprytny wybór”. I spełniamy daną obietnicę – produkujemy atrakcyjne, wysokiej jakości i nowoczesne pojazdy. Mamy szeroką gamę modeli, która obejmuje większość wymogów dzisiejszej mobilności i ma ceny, które nie mogą zostać pobite. Nasi klienci nagradzają nas corocznie rekordowymi wynikami od wprowadzenia marki dwanaście lat temu w całej Europie, w tym także w Szwajcarii. Uznajemy wybór Best Brands Award 2018 za duży komplement. Potwierdza to, że ​​Dacia jest odkrywana przez coraz większe grono klientów w Szwajcarii jako atrakcyjna marka” – powiedział Claude Gregorini z Renault Suisse SA.

Dane sprzedażowe Dacii potwierdzają to, co prawdopodobnie przekonało również czytelników magazynu „auto-illustrierte” do takiego wyboru. Tylko w zeszłym roku w Szwajcarii Dacia odnotowała kolejny wzrost sprzedaży o 15%, co stanowi znaczny udział w rynku wynoszący 2,61%. W liczbach bezwzględnych było to 9.037 samochodów z logo Dacii zarejestrowanych w tym alpejskim kraju.

Sukcesy dodają nam odwagi. Po wprowadzeniu nowego Sandero, Sandero Stepway i nowego Logana MCV, oferujemy teraz Nową Dacię Duster 4×4. To najtańszy pojazd 4×4 w Szwajcarii. Można było się z nim bliżej zapoznać podczas ubiegłotygodniowych Dni Dacii. A nasi klienci już potwierdzają, że nie tylko cena jest odpowiednia. Sam pojazd również wygląda bardzo dobrze” – dodaje Claude Gregorini.

Nagrody Best Brands Award 2018 wręczono tydzień temu, 23. stycznia 2018 roku w Zurychu.

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcie: Dacia

(www.francuskie.pl)

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px