Log In

DS 7 Crossback z aprobatą siedzeń od AGR

DS 7 Crossback trafi na niemiecki rynek w poniedziałek w przyszłym tygodniu, czyli 19. lutego 2018 roku. Siedzenia tego samochodu właśnie otrzymały aprobatę AGR – Aktion Gesunder Rücken. Jest ona przyznawana wyłącznie produktom, których przyjazna konstrukcja została potwierdzona przez niezależną komisję testową z ekspertami z różnych dziedzin medycyny. Działania AGR wspiera ponad 30 znanych stowarzyszeń i 150.000 lekarzy.

DS 7 Crossback łączy w sobie wyjątkowe wzornictwo z dużą dbałością o szczegóły i pionierskie technologie. Topowy SUV firmy DS Automobiles ustanawia także nowe standardy w zakresie komfortu siedzeń. Potwierdzeniem tego jest aprobata stowarzyszenia AGR dla foteli montowanych w DS 7 Crossbacku.

Inżynierowie francuskiej marki DS Automobiles zaprojektowali wnętrze DS 7 Crossbacka jak salon. Fotele zapewniają wygodną pozycję siedzącą i optymalną podtrzymanie. Pianki o wysokiej gęstości filtrują nierówności drogi i zachowują swój pierwotny kształt nawet po wielu kilometrach podróży.

Fotele w modelu DS 7 Crossback, które posiadają certyfikat AGR, oferują szeroki zakres indywidualnych opcji regulacji, które zwiększają komfort jazdy. Regulacja wzdłużna, na wysokość i kąt pochylenie odbywa się elektrycznie. Tak samo jest z pochyleniem siedziska. Ponadto podparcie lędźwiowe jest regulowane elektropneumatycznie na wysokość i na długość, a podparcie ud może być ręcznie przedłużane. Dzięki funkcji pamięci (powiązanej z lusterkami zewnętrznymi i ustawieniami klimatyzacji) po stronie kierowcy, indywidualne ustawienia mogą być przechowywane na stałe.

Wybierając wykończenie Rivoli lub Opera, fotele AGR są oferowane standardowo zarówno po stronie kierowcy, jak i pasażera. W wykończeniu Performance Line wszystkie wymienione funkcje można opcjonalnie zamówić w połączeniu z Pakietem foteli elektrycznych. Poziom wyposażenia Business dla klientów instytucjonalnych w standardzie ma fotel kierowcy z certyfikatem AGR.

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcie: DS Automobiles

(www.francuskie.pl)

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px