Log In

Tauron Ciepło czeka na przyszłych wykonawców

Spółka Tauron Ciepło, największy dostawca ciepła w aglomeracji śląsko-dąbrowskiej i jeden z największych w kraju, przygotowuje z myślą o planowanych inwestycjach swój „Dzień otwartych drzwi dla Wykonawcy”, który odbędzie się 7 marca tego roku – poinformowały portal nettg.pl służby prasowe firmy.

To drugie już tego rodzaju spotkanie, w którym udział może wziąć każdy potencjalny wykonawca inwestycji i remontów, dostawca lub producent materiałów zamawianych przez Tauron Ciepło.

Spółka przedstawi planowany zakres prac na 2018 r., część z inwestycji objęta jest Programem Likwidacji Niskiej Emisji w 8 miastach regionu: Będzinie, Chorzowie, Czeladzi, Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu i Świętochłowicach.

– Dodatkowo, na specjalnie przygotowanych stanowiskach, w rozmowach bezpośrednich, będzie można uzyskać informacje o wymogach formalnych w postępowaniach przetargowych, szczegółowych zasadach, które obowiązują we współpracy z firmami zewnętrznymi, procedurach bezpieczeństwa dla firm wykonawczych oraz zasadach korzystania z platformy zakupowej Taurona – wyjaśnia Małgorzata Kuś, rzecznik Tauron Ciepło.

Impreza odbędzie się 7 marca w spółce Tauron Ciepło przy ul. Siemianowickiej 60 w Katowicach, w godzinach od 10.00 do 13.00.

Zgłoszenia do udziału w dniu otwartym należy wysłać mailem na adres: zakupy@tauron-cieplo.pl lub przekazać telefonicznie (516-112-352, 516-115-781) do 2 marca 2018 r.

Tauron Ciepło dostarcza obecnie ciepło do ok. 200 tys. gospodarstw domowych, czyli ok. 700 tys. mieszkańców. Utrzymuje ok. 1100 km sieci ciepłowniczej. Łączna moc cieplna zainstalowana jej zakładów wytwórczych wynosi ok. 1170 MWc, a całkowita moc zamówiona wynosi ok. 2 GW energii.

Źródło: Portal górniczy

Autor: WIG

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px