Log In

Przyjmowanie zamówień na wersję produkcyjną modelu Urban EV Concept ruszy na początku 2019 roku

 

  • Zamówienia na wersję produkcyjną modelu Urban EV Concept będzie można składać od początku 2019 roku
  • Nowy model będzie pierwszym, sprzedawanym w Europie, masowo produkowanym samochodem elektrycznym Hondy, zasilanym wyłącznie energią z baterii

Podczas konferencji prasowej pierwszego dnia Salonu Motoryzacyjnego w Genewie, Honda ogłosiła, że na początku 2019 roku rozpocznie przyjmowanie zamówień na wersję seryjną prezentowanego konceptu Urban EV.

Wiceprezes Honda Motor Europe, Philip Ross, przemawiając na konferencji prasowej podczas genewskiego salonu samochodowego, ogłosił: „Wersja produkcyjna świetnie przyjętego konceptu trafi do europejskich klientów pod koniec 2019 roku, a w odpowiedzi na duże zainteresowanie modelem, postanowiliśmy otworzyć listy zamówień na miejski pojazd elektryczny już na początku przyszłego roku.”

 

Urban EV Concept

Urban EV Concept zapowiada pierwszy masowo produkowany samochód elektryczny Hondy, zasilany wyłącznie energią z baterii, który trafi do klientów w Europie. Stylizacja konceptu odzwierciedla połączenie prostoty i wyrafinowania. Wąskie słupki A kończą szeroką przednią szybę, która wydaje się obejmować cały przód kabiny pasażerskiej.

Czwórka pasażerów podróżuje w komfortowych fotelach, które wykończono odmiennymi materiałami, tworząc klimat saloniku. Fotele przedniego rzędu obszyto naturalną szarą tkaniną i ozdobiono współczesnymi akcentami z drewna. Deskę rozdzielczą wypełnia panoramiczny, obejmujący kabinę ekran rozciągający się do drzwi. Wyświetlacz w desce rozdzielczej pokazuje szereg informacji o stanie auta, podczas gdy będące jego przedłużeniem ekrany drzwi spełniają funkcję wstecznych lusterek emitujących obraz z kamer.

Urban EV Concept jest eksponowany na stoisku Hondy na Geneva Motor Show 2018 w dniach 8-18 marca.

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px