Log In

POZNAŃSKIE PREMIERY CITROËNA

Nowa generacja Citroëna Berlingo i Nowy C4 Cactus to główne premiery francuskiej marki podczas zbliżającego się Poznań Motor Show.
Na stoisku Citroëna będzie można także zobaczyć limitowaną edycję modelu C3 ELLE, bestseller marki C3 Aircross i wyczynowego C3 WRC, odnoszącego sukcesy na rajdowych trasach. Poznań Motor Show odbędzie się w dniach 5-8 kwietnia, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

NOWY BERLINGO- TRZECIA GENERACJA IKONY
W Poznaniu po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć Nowego Citroëna Berlingo. To już 3. generacja modelu, który zapoczątkował segment kombivanów. Od 1996 r. marka sprzedała już przeszło 3,3 miliona egzemplarzy Berlingo. Najnowsze wcielenie tego modelu powstało na modułowej platformie EMP2, dzięki czemu jest dostępne w dwóch długościach nadwozia (4,4 m lub 4, 75 m), z krótszym lub dłuższym rozstawem osi, jako wersje 5- lub 7-osobowe. Nowe Berlingo wyposażone jest w 19 systemów wspomagania prowadzenia, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Nowy model charakteryzuje się także zwiększoną przestronnością oraz modułowością – schowki mają pojemność do 186 litrów, a bagażnik aż do 775 litrów (w wersji S) i 1050 ( w wersja XL). Natomiast dzięki trzem niezależnym i składanym w prosty sposób siedzeniom z tyłu, płaskiej podłodze aż do fotela pasażera z przodu oraz powierzchni ładunkowej o długości 2,70 m (w wersji S) i 3,05 m (XL), jego użytkowanie będzie znacznie łatwiejsze i wygodniejsze. Nowe Berlingo swoją światową premierę miało zaledwie kilka dni temu w Genewie.

NOWY C4 CACTUS – NOWA DEFINICJA KOMFORTU
Drugą premierą na stoisku Citroëna podczas targów Poznań Motor Show będzie Nowy C4 Cactus, który przeszedł głębokie zmiany w zakresie technologii i silników. Jednocześnie ewolucji został poddany także styl modelu, czyniąc go dojrzalszym i wprowadzając w nową erę komfortu. W ramach programu Citroën Advanced Comfort® Nowy C4 Cactus został wyposażony w całkowicie nowe zawieszenie z technologią Progressive Hydraulic Cushions™ – PHC, czyli progresywnymi poduszkami hydraulicznymi, oraz fotele Advaced Comfort, które oferują legendarną, charakterystyczną dla Citroëna wygodę. Ceny nowego modelu rozpoczynają się już od 52 990 PLN za wersję LIVE.

Warsaw

Banner 468 x 60 px