Log In

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA I AWANGARDOWY DESIGN – DS 7 CROSSBACK I DS 3 PERFORMANCE NA POZNAŃ MOTOR SHOW 2018

DS Automobiles – marka, która jak żadna inna reprezentuje francuski know-how i styl – zaprezentuje podczas Poznań Motor Show swoje najnowsze dzieło, SUV-A DS 7 Crossback. Największe targi samochodowe w Polsce rozpoczną się 5 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

DS Automobiles odwołuje się do Paryskiego luksusu i kapitalizuje styl i najlepsze tradycje francuskiego designu, wyrafinowanej technologii i awangardowego stylu: cech, które sprawiły, że model DS19 z 1955 r. stał się ikoną francuskiej motoryzacji i swych czasów. Najnowszy model marki, SUV DS 7 Crossback realizuje wszystkie postawione przed nim zadania. To pierwszy pojazd opracowany w całości przez inżynierów DS Automobiles. Jest on także pierwszym przedstawicielem nowej generacji samochodów młodej marki.

AWANGARDOWY DESIGN

DS Wings czyli główny elemant pasa przedniego rodziny DS to duży, sześciokątny grill z przodu, uskrzydlony parą nowoczesnych reflektorów DS ACTIVE LED VISION. Ich soczewki – po uruchomieniu samochodu – zapalają się na purpurowo i obracają o 180° w efektownym świetlnym show. To nie tylko ciekawy zabieg stylistyczny, ale i zapowiedź możliwości jakie oferują: aktywnego dostosowania zakresu i zasięgu oświetlenia drogi przed samochodem, w zależności od warunków i prędkości auta. Harmonijną, muskularną sylwetkę DS 7 Crossback podkreślają także efektowne tylne światła wykorzystujące technologię 3D Full LED, tworzące wzór trójwymiarowej łuski- wykonane laserowym grawerowaniem.

Oryginalny projekt kabiny, który można dobrać w stylu jednej z pięciu inspiracji wnętrza – czyli typologii nawiazujących według nazw do słynnych dzielnic Paryża,może byc wyposażone w dwa 12-calowe ekrany, które pozwalają w wygodny sposób sterować wszystkimi systemami samochodu, nawigacją, multimediami, systemem DS CONNECT oraz dzięki opcji Mirrorscreen także telefonem. Kunszt wykończenia wnętrza podkreślony jest detalami, w tym perłowym splotem na tapicerce, oraz elementami wykończonymi w technice gliszowania.

DS 7 Crossback może być napędzany nowoczesnymi silnikami PureTech o mocy 130 KM, 180 KM i 225 KM. Dwie najmocniejsze wersje współpracują z automatyczną, 8-stopniową przekładnią EAT8. Dostępne są także silniki wysokoprężne BlueHDI o mocy 130 KM i 180 KM. DS 7 Crossback oferowany jest w czterech wersjach wyposażenia: Chic, Be Chic, So Chic i Grand Chic. Tą ostatnią wyróżniają m.in. aktywne reflektory Full LED, wbudowana nawigacja DS Connect Navi 3D on-line, system DS Connect Box oraz oświetlenie wnętrza PolyAmbient.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px