Log In

Warszawa: Park pozytywnej energii i dziecięcych zabaw!

Mistrzostwa w rozkręcaniu komputerów, warsztaty z elektrobiżuterii, pokaz samochodów elektrycznych. Co to jest komora Wilsona? domowe magazynowanie energii, kawa parzona ze słońca! Pokaz systemu ciepłowniczego, gazowniczego i energetycznego Warszawy. To nie jedyne atrakcje, które czekają na warszawiaków w “Parku pozytywnej energii i dziecięcych zabaw”.

W niedzielę, 27 maja od godz. 11:00 do 18:00, Warszawa zaprasza na piknik plenerowy Warszawa Dzieciom – Warszawski Dzień Energii 2018. Z okazji Dnia Dziecka w Multimedialnym Parku Fontann powstanie park, w którym atrakcji będzie bez liku, a mali naukowcy razem ze swoimi rodzicami wezmą udział w rozlicznych warsztatach, konkursach i grach.

Szczególnie gorąco zapraszamy na podwórko pozytywnej energii, które jak co roku powstaje w ramach Warszawskich Dni Energii. Wydarzenie jest kontynuacją czterech poprzednich edycji i stanie się wstępem do Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii 2018. Największą atrakcją tego podwórka bedzie konkurs z nagrodami. “Laboratorium energetyki OZE” jest główną nagrodą! Zapraszamy wszystkich chętnych do poszukiwania odpowiedzi na 10 pytań konkursowych, które można znaleźć na stanowiskach u Partnerów pikniku.

Pamiętajcie o zabraniu ze sobą starych telefonów, małych laptopów i zużytych baterii. W zamian czekają nagrody!

Program Warszawskiego Dnia Energii 2018 – “Park pozytywnej energii”.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px