Log In

CITROËN WPROWADZA SERIĘ SPECJALNĄ SPACETOURER RIP CURL!

Na kilka dni przed letnimi wakacjami Citroën prezentuje serię specjalną SpaceTourer Rip Curl. Po modelach C4 Cactus Rip Curl w 2016 roku, C4 SpaceTourer Rip Curl i Grand C4 SpaceTourer na początku 2018 roku, rozpoczyna się nowy etap współpracy z firmą Rip Curl. Model SpaceTourer ma ucieleśnić ideę wspólnej ucieczki od codzienności, odwołującą się do wartości obu marek. Nowa seria specjalna Citroën SpaceTourer Rip Curl, stworzona na bazie bardzo atrakcyjnej wersji wyposażenia Feel, łączy w sobie elementy stylistyczne i technologie przywodzące na myśl zamiłowanie do swobody i poszukiwanie przygód. To bardziej niż oczywiste połączenie w przypadku tego nowoczesnego vana, który nieodparcie kojarzy się z wypadami w nieznane i nieograniczoną wszechstronnością.

CITROËN SPACETOURER RIP CURL – DLA TYCH, KTÓRZY CENIĄ PRZYGODĘ I WOLNOŚĆ

Po modelach C4 Cactus Rip Curl, C4 SpaceTourer Rip Curl i Grand C4 SpaceTourer Rip Curl, Citroën i Rip Curl prezentują serię specjalną SpaceTourer Rip Curl. To przedsięwzięcie jest nowym etapem współpracy obu marek nad nowoczesnymi i technologicznie zaawansowanymi produktami w dobrym stylu.

Nawiązanie współpracy pomiędzy Citroënem a Rip Curl było wręcz oczywiste. Obie marki tworzą stylowe i technicznie zaawansowane produkty z myślą o dobrym samopoczuciu, rekreacji i ucieczce od codzienności. Kreatywność i innowacyjność są wspólnymi wartościami obu marek, które wyrażają w tej serii specjalnej swoje zafascynowanie przygodą i możliwością odkrywania nowych terytoriów, określaną przez Rip Curl jako „The Search”. W naturalny sposób firmy zdecydowały się na współpracę przy modelu SpaceTourer – vanie, który odzwierciedla wartości oraz zamiłowanie do przygody i wolności obu marek. SpaceTourer wyróżnia się zwrotnością i użytecznymi technologiami. Wykorzystuje bogate know-how Citroëna w zakresie stylistyki, przestronności wnętrza i komfortu podróżowania.

Nawiązując po raz kolejny współpracę z marką Rip Curl, której nazwa od 1969 roku nieodparcie kojarzy się z surfingiem, Citroën chciał podkreślić ducha przygody, który drzemie w SpaceTourerze. Stylu życia nastawiony na rekreację i ucieczkę od codzienności to filozofia całkowicie zgodna z wartościami marki Rip Curl, pochodzącej z Torquay w Australii.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px