Log In

CITROËN ACTIVE SAFETY BRAKE NAGRODZONY W PLEBISCYCIE „FLEET DERBY 2018”

Ogólnopolski plebiscyt flotowy „Fleet Derby 2018” odbył się w tym roku już po raz siódmy. Jego celem jest przede wszystkim prezentacja i promocja produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku. Zwycięzcy wybierani są w pięciu głównych kategoriach. Citroën został nagrodzony za system bezpieczeństwa Active Safety Brake.

Nagrody „Fleet Derby” przyznawane są w pięciu kategoriach: Osobowość Flotowa, Fleet Manager Roku, Motoryzacyjna Marka Flotowa, Ekologiczna Flota oraz Produkt/Usługa Flotowa z 16 podkategoriami produktowymi. Łącznie przyznano 21 nagród. W tegorocznym głosowaniu wzięło udział 90 tys. fleet managerów, osób odpowiedzialnych za politykę flotową w firmach, decydentów flotowych, dostawców rynkowych, koordynatorów i zarządzających flotami samochodowymi oraz przedstawicieli firm z sektora Car Fleet Management.

Citroën został nagrodzony za Produkt/Usługę Flotową, w kategorii Bezpieczeństwo. Nagrodę otrzymał za system Active Safety Brake, który wykorzystuje kamerę umieszczoną nad lusterkiem wstecznym by monitorować obszar przed samochodem. Jeżeli pojawi się przed nim jakiś obiekt i zaistnieje ryzyko kolizji, kierowca otrzyma ostrzeżenie na tablicy wskaźników. Jeśli nie zareaguje, system ocenia czy może dojść do zderzenia i w razie potrzeby uruchamia hamulce by zatrzymać pojazd. Active Safety Brake jest dostępny m.in. w modelach C3 Aircross, C4 Cactus czy C4 Spacetourer.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px