Log In

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT

Nuda nie jest zapisana w naszym DNA, autonomiczny nie oznacza monotonii, a transformacja energetyczna nie przekreśla 120 lat historii motoryzacji… dlatego marka PEUGEOT stworzyła e LEGEND CONCEPT. Ta fascynująca wizja przyszłości, w której na pierwszy plan wysuwa się przyjemność z jazdy, przyjmuje kształt kultowego samochodu. Ten futurystyczny, a jednocześnie realistyczny i ultranowoczesny samochód doskonale eksponuje mocne strony i elegancję zakodowane w genach marki PEUGEOT.

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT zostanie zaprezentowany na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu .

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT to nie tylko manifest technologiczny. To wizja marki PEUGEOT, która entuzjastycznie i z optymizmem patrzy w przyszłość. Dla marki PEUGEOT, autonomiczne i elektryczne samochody to obietnica jeszcze silniejszych wrażeń. Nuda nigdy nie będzie elementem naszego DNA.

Jean-Philippe IMPARATO, dyrektor generalny PEUGEOT

 

#UNBORING THE FUTURE

Marka PEUGEOT odrywała ważną rolę w każdej rewolucji technologicznej, a teraz bez obaw podchodzi do kwestii transformacji energetycznej z przekonaniem, że za przyjemnością i radością z jazdy za każdym razem kryje się zaawansowana technologia.

Emocjonująca przyszłość to możliwość wyboru nadwozia, rodzaju napędu i trybu jazdy. Przed nami nowe wyzwania, nowe terytoria do odkrycia. Fascynująca przygoda marki PEUGEOT nadal trwa! Pozostajemy wierni naszej obietnicy – PEUGEOT to połączenie najwyższych standardów jakości, atrakcyjnego wyglądu i emocji.

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px