Log In

MIĘDZYNARODOWY SALON SAMOCHODOWY W PARYŻU 2018: TRZY ŚWIATOWE PREMIERY PEUGEOT

W tym roku PEUGEOT zaprezentuje w Paryżu trzy światowe premiery. Oprócz nowego PEUGEOT 508 SW po raz pierwszy będzie można zobaczyć PEUGEOT e-LEGEND Concept, w 100% elektryczny i autonomiczny samochód koncepcyjny, który pokazuje optymistyczną wizję przyszłości, jakiej pragniemy. PEUGEOT zaprezentuje również nowe napędy plug-in Hybrid z silnikiem benzynowym. Marka z optymizmem podchodzi do transformacji energetycznej, mając głębokie przekonanie, że nowe, oferowane przez markę technologie przyniosą użytkownikom przyjemność z jazdy.

Nowy PEUGEOT 508 SW – bezkompromisowe kombi

PEUGEOT prezentuje wersję SW Nowego PEUGEOT 508 krótko po wprowadzeniu na rynek sedana. Nowy PEUGEOT 508 SW czerpie inspiracje ze stylistyki shooting brake i łamie kanony stylistyczne, które obowiązują na bardzo konkurencyjnym rynku kombi klasy D. Uwagę przykuwa niska i dynamiczna linia nadwozia nowego modelu. Udanie łączy atletyczną elegancję ze zmysłem praktycznym, który przejawia się w przestronnym wnętrzu oraz pojemnym i łatwo dostępnym bagażniku. Perfekcyjny układ jezdny nowego PEUGEOT 508 SW wpisuje się całkowicie w DNA marki, zapewnia kierowcy znakomite wyczucie nawierzchni i precyzyjną kontrolę ruchów nadwozia. Model jest wyposażony w najnowszej generacji PEUGEOT i-Cockpit®. Wysoka efektywność, bezpieczeństwo i najwyższej klasy komfort były podstawą założeń technicznych projektu, co zapowiada intensywne doznania za kierownicą.

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT – Przyszłość nie musi być nudna #UnboringTheFuture

PEUGEOT prezentuje fascynującą wizję przyszłości, w której na pierwszy plan wysuwa się przyjemność z jazdy i wyraża ją w postaci kultowego samochodu.Ten futurystyczny, a jednocześnie realistyczny samochód (o długości 4,65 m) doskonale wyraża elegancję zakodowaną w genach marki PEUGEOT.

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT to manifest technologiczny wpisujący się w wizję marki PEUGEOT, która proponuje autonomiczne, inteligentne, spersonalizowane i w 100% elektryczne samochody.

Stylistyka tego konceptu nawiązuje do kultowego modelu 504 Coupé. Samochód urzeka lekką, atletyczną i zmysłową sylwetką o ostro zarysowanych, dynamicznych liniach. Maksymalnie przeszklona i wyprofilowana kabina jest przesunięta w kierunku tylnej osi. Przednie i tylne światła przyjmują charakterystyczny kształt trzech pazurów.

Samochód oferuje cztery tryby jazdy, dwa autonomiczne i dwa manualne, w zależności od potrzeb kierowcy.

Projektanci uzyskali w kabinie PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT efekt pełnej immersji, dzięki doskonałemu systemowi audio stworzonemu przez FOCAL® i parabolicznemu, 49-calowemu, cyfrowemu ekranowi umieszczonemu na wprost użytkowników. Można na nim wyświetlać filmy, treści multimedialne lub obraz drogi w zależności od wybranego trybu jazdy.

Ciepłe materiały, welur w połączeniu z drewnem, jest miłą odmianą w świecie, który w szalonym tempie zmierza do powszechnej cyfryzacji.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px