Log In

CITROËN NA MIĘDZYNARODOWYM SALONIE SAMOCHODOWYM W PARYŻU 2018

GWIAZDA NA STOISKU CITROËNA NA MIĘDZYNARODOWYM SALONIE SAMOCHODOWYM W PARYŻU 2018 – NOWY SUV C5 AIRCROSS POKAZUJE NOWĄ „TWARZ” MARKI CITROËN I ZAPOWIADA OFENSYWĘ SAMOCHODÓW Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM PLUG-IN

Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym, który odbędzie się od 4 do 14 października 2018 w Paris Expo Porte de Versailles, Citroën pokaże nową „twarz” zgodną z hasłem marki „Inspired by You”. Zaprezentuje się jako:

⇒Marka dysponująca nową, atrakcyjną i spójną gamą obejmującą 6 modeli wprowadzonych na rynek w niespełna dwa lata, która zdynamizowała sprzedaż. Wspólnym mianownikiem nowych modeli jest wyróżniająca się stylistyka i wyjątkowy komfort, który jest efektem programu Citroën Advanced Comfort®. Flagowym modelem marki jest Nowy SUV C5 Aircross, produkowany we Francji, którego światowa premiera będzie miała miejsce na salonie.

⇒ Marka popularnych samochodów, która rozpoczyna pierwszy etap ofensywy zmierzającej do elektryfikacji całej gamy od światowej premiery Nowego SUV-a Citroëna C5 Aircross Hybrid Concept.

⇒ Marka kultowa, która w 2019 roku będzie obchodziła 100-lecie istnienia oraz 70-lecie modelu 2CV i która współpracuje z innymi ikonami stylu jak Jean-Charles de Castelbajac i ELLE lub sportu jak Rip Curl.

⇒ Marka innowacyjna, która pragnie zapewnić klientom doświadczenie przyjaznego i bezproblemowego kontaktu poprzez architekturę swojego stoiska, która tworzy komfortową przestrzeń, podobnie jak jej punkty sprzedaży (La Maison Citroën) czy oferowane usługi (Citroën Advisor, okulary SEETROËN, itp.).

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px