Log In

Dacia w toalecie, sypialni i lodówce – nowa kampania reklamowa

Dacia chwali się, że otworzyła 150 mln punktów dealerskich w Wielkiej Brytanii. Jak to możliwe? Samochód rumuńskiej marki można zamówić właściwie wszędzie, nawet z łazienki własnego mieszkania ponieważ uruchomiono sprzedaż internetową. Z tej okazji powstała zabawna kampania reklamowa.

Na brytyjskiej stronie Dacii jest już dostępna platforma online, dzięki której klienci mogą zamówić dowolny samochód marki bez wychodzenia z domu. Wystarczy kilka kliknięć i możemy wybrać model, kolor wersję oraz sposób finansowania i pakiety gwarancyjne. Firma rozpoczęła promocję nowej usługi i przekonuje, że w ten sposób otworzyła 150 mln nowych salonów dealerskich.

Według szefowej brytyjskiego oddziału Dacii, model można odebrać w ciągu dwóch tygodni u dealera. Istnieje również opcja dostawy do klienta. Aby zaprezentować zalety sprzedaży bez wizyty w salonie dealerskim powstały zabawne filmy reklamowe. Teraz Dacia jest wszędzie.

Reklamy prezentują scenki z życia codziennego: w toalecie, sypialni oraz kuchni i lepiej mieć się na baczności. Sprzedawca Dacii może pojawić się nawet w najmniej oczekiwanym momencie, aby doradzić jaki wybrać model, kolor oraz wersję wyposażenia wink

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px