Log In

Fleet Market 2018 – polska premiera nowego Peugeot Partnera Furgona

o już dziesiąte targi Fleet Market. Jubileuszowa edycja tej imprezy będzie miała miejsce w nowej lokalizacji – w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO przy ul. Modlińskiej w Warszawie. Podczas targów, które odbędą się w najbliższą środę, 21 listopada, 200 wystawców zaprezentuje 150 samochodów, w tym kilka polskich premier. Jedną z nich będzie nowy PEUGEOT Partner Furgon. Oprócz niego na stoisku PEUGEOT będzie można zobaczyć entuzjastycznie przyjętego nowego PEUGEOT 508 w wersji GT, nowego PEUGEOT Riftera, gamę SUV-ów: 2008, 3008 i 5008 oraz atrakcję dla miłośników szybkiej jazdy – 308 GTI.

Nowy PEUGEOT Partner Furgon
Na godzinę 10.35 zaplanowano polską premierę nowego PEUGEOT Partnera Furgona. Samochód swoją stylistyką nawiązuje do osobowych samochodów marki, między innymi do nowego PEUGEOT Riftera. Podobnie jak ten ostatni, nowy PEUGEOT Partner Furgon został zbudowany na platformie EMP2 i jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia – STANDARD o długości 4,40 m i LONG 4,75 m. Poza typowymi wersjami nowy PEUGEOT PARTNER Furgon po raz pierwszy oferuje wersje specjalne, które odpowiadają na potrzeby niektórych branż. Wersja GRIP jest doskonale przystosowana do poruszania się w trudnym terenie i przewożenia ciężkich, brudnych, długich przedmiotów, przy jednoczesnej konieczności przewozu trzech osób. Wersja ASPHALT jest przeznaczona dla klientów spędzających dużo czasu za kierownicą i pokonujących wiele kilometrów, którym zależy przede wszystkim na komforcie i bezpieczeństwie.

Nowy model oferuje wysokiej klasy wnętrze i niespotykany w tej klasie poziom wyposażenia. Po raz pierwszy w samochodzie z tego segmentu zastosowano nowatorski system PEUGEOT i-Cockpit®, składający się z kompaktowej kierownicy, wysoko umieszczonych zegarów i 8-calowego wyświetlacza dotykowego. Nowy PEUGEOT Partner Furgon jest wyposażony m.in. w: adaptacyjny tempomat ACC, rozszerzony system rozpoznawania znaków drogowych i ograniczenia prędkości, alarm niezamierzonego przekroczenia linii, system kontroli uwagi kierowcy, system Surround Rear Vision czy nawigację 3D online. Wyposażono go także we wskaźnik przeciążenia samochodu, który pozwala uniknąć przekroczenia dopuszczalnej ładowności – to unikatowe wyposażenie w skali całego rynku samochodów dostawczych, niezależnie od segmentu. Nowy PEUGEOT Partner Furgon jest dostępny z nowoczesnymi silnikami Diesla BlueHDI, a od połowy 2019 roku również z benzynowymi PureTech.

źródło: Peugeot

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px