Log In

DS AUTOMOBILES I JEAN-ÉRIC VERGNE WE WSPÓLNEJ KAMPANII „NOWE ŹRÓDŁA NAPĘDU”

Jean-Éric Vergne, ambasador DS Automobiles E-TENSE, zapowiedział opublikowanie specjalnego manifestu pod hasłem „Przywróćmy naszej planecie wielkość”.

•Manifest ten, będzie wezwaniem do rozwoju i wykorzystania nowych źródeł napędu dla pojazdów.

•Głębokie zaangażowanie Jeana-Érica Vergne’a na rzecz zrównoważonego rozwoju znajduje właściwe odzwierciedlenie
w globalnej strategii marki DS Automobiles.

Jean-Éric Vergne będzie uczestnikiem szczytu „Nowa Energia – Era E-TENSE”, który odbędzie się w DS STORE w Genewie w poniedziałek, 4 marca, z udziałem Yves’a Bonnefonta, dyrektora generalnego DS Automobiles, i panelu zaproszonych ekspertów europejskich.

Wyścigowy mistrz świata Formuły E Jean-Éric Vergne, kierowca bolidu DS E-TENSE FE19 o napędzie w 100 proc. elektrycznym, w bieżącym sezonie rywalizuje w Wyścigowych Mistrzostwach Świata Formuły E ABB FIA w barwach zespołu DS TECHEETAH. Vergne, znany jako zwolennik i aktywny promotor kampanii na rzecz zrównoważonego rozwoju, współpracuje w tej dziedzinie z organizatorami tej serii sportów motorowych. Teraz obejmuje także funkcję ambasadora E-TENSE w ramach marki DS Automobiles.

Przy tej okazji Jean-Éric Vergne dzieli się swoim „Manifestem na rzecz nowych źródeł napędu”, aby w ten sposób rozwinąć ideę wyrażaną hasłem „Przywróćmy naszej planecie wielkość”. Celem jego przedsięwzięcia jest zachęcenie nas wszystkich, abyśmy – każdy w miarę swoich możliwości – korzystali z nowych technologii i przyczyniali się do zrównoważonego rozwoju.

„Manifest na rzecz nowych źródeł napędu” zostanie opublikowany w sześciu językach, a następnie stanie się jednym z głównych punktów obrad szczytu „Nowa Energia – Era E-TENSE”, który marka DS Automobiles organizuje w poniedziałek, 4 marca, w swoim DS STORE w Genewie. Wydarzenie zgromadzi specjalistów w dziedzinie nowych źródeł energii, którzy będą omawiać ostatnie postępy i przedstawiać swoje wizje i kierunki badań w zakresie zrównoważonego rozwoju w transporcie.

Warsaw

Banner 468 x 60 px