Log In

RENAULT EZ-ULTIMO, SAMOCHÓD-ROBOT ― WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIE MOBILNOŚCI W WERSJI PREMIUM

Próba wyobrażenia sobie, jak będzie wyglądała mobilność jutra, wymaga całkowitego przedefiniowania koncepcji samochodu. Nadchodzi nowa era, w której coraz większe znaczenie będą miały usługi współdzielenia środków transportu. Miasta są coraz bardziej zakorkowane. Coraz bardziej widoczna jest tendencja do poszukiwania nowych usług i sposobów dojazdu na krótkich dystansach. Warto również zastanowić się na nowo, jak można wykorzystać czas dojazdu.

Samochody Renault towarzyszą ludziom i ułatwiają im życie od 120 lat. To historia motoryzacyjnej pasji, know-how, innowacji i elegancji. Teraz nadchodzi nowa era motoryzacji. Era mobilności, inteligentnych technologii i nowych usług. Renault jest przekonane, że jego podejście do designu, którego celem jest ułatwianie życia klientom, pozostanie aktualne w przyszłości. Niezależnie od tego, czy projektujemy samochody osobowe, dostawcze czy futurystyczne pojazdy-roboty, wierzymy, że przyszłość należy do elektrycznych, inteligentnych, autonomicznych i coraz bardziej współdzielonych rozwiązań. Niezależnie od scenariusza obiecujemy to samo: „French Design” i „Easy Life”.

EZ-ULTIMO to element koncepcji pojazdów-robotów, które testują rozwiązania współdzielonej mobilności przyszłości. EZ-ULTIMO został zaprojektowany na tej samej platformie co pierwszy pojazd koncepcyjny z tego trio, EZ-GO, który jest wyobrażeniem współdzielonych miejskich środków transportu dla wszystkich oraz EZ-PRO, wyspecjalizowany w dostawach ostatniego kilometra. 

Trilogie EZ-GO, EZ-PRO, EZ-ULTIMO

EZ-ULTIMO to samochód-robot, który odwołuje się do naszych emocji. To propozycja mobilności w wersji premium. Pozwólmy sobie na chwilę przyjemności i unikatowy sposób dotarcia na miejsce bez konieczności prowadzenia samochodu. To zupełnie nowe doświadczenie.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px