Log In

MITSUBISHI MOTORS TWORZY CENTRUM INNOWACJI W TOKIO

Mitsubishi Motors ogłosiło plany utworzenia w Tokio nowego Centrum Innowacji, którego zadaniem będzie rozwój zaawansowanego oprogramowania dla pojazdów nowej generacji. Centrum, które zostanie otwarte w roku fiskalnym 2019, będzie działać jako biuro satelitarne ośrodka badawczo-rozwojowego firmy przy fabryce Okazaki w Japonii.

Dzięki nowemu Centrum Innowacji i Rozwoju Oprogramowania, Mitsubishi Motors będzie mogło sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na pojazdy z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa, modele elektryczne i systemy niskiej emisji. Firma zamierza również rozwijać technologie nowej generacji, takie, jak systemy autonomii pojazdów i łączności. Ponadto Mitsubishi Motors będzie aktywnie wspomagać prace nad rozwojem innowacyjnego oprogramowania, aby dostarczać technologie, które są znakiem rozpoznawczym japońskiej marki – czyli połączenie zaawansowanych systemów elektrycznych z napędem na wszystkie koła, stosowane w pojazdach takich, jak Outlander PHEV.

Nowe Centrum Innowacji i Rozwoju Oprogramowania połączy najnowocześniejsze środowisko, konieczne do rozwoju oprogramowania z pracami nad nowymi technologiami, prowadzonymi przez Dział Badań i Rozwoju Mitsubishi. Wykorzystując korzystną lokalizację w Tokio, biuro będzie zatrudniać międzynarodowych ekspertów i rozwijać współpracę pomiędzy zatrudnionymi w MMC programistami i innymi organizacjami. Przyspieszy to rozwój innowacyjnego oprogramowania, wzmocni atuty techniczne pojazdów i spełni rosnące oczekiwania klientów Mitsubishi Motors.

Inwestując w rozwój nowych technologii Mitsubishi Motors wniesie pozytywny wkład w otoczenie biznesowe i szybkie zmiany społeczne wpływające na przemysł motoryzacyjny. Te działania i nakłady umożliwią firmie odkrywanie nowych możliwości w zakresie mobilności, identyfikowanie nowych potrzeb klientów i wykorzystanie tej wiedzy poprzez proces badań i rozwoju do produkcji nowych samochodów.

źródło: Mitsubishi Motors

Tagged under

-4°C

Warsaw

Cloudy

Humidity 80%

Wind 25.75 km/h

  • 03 Jan 20190°C-4°C
  • 04 Jan 20190°C-6°C
Banner 468 x 60 px