Log In

PEUGEOT Design Lab projektuje tricykl piknikowy dla Gillardeau

Véronique Gillardeau, współwłaścicielka renomowanego producenta ostryg Gillardeau, proponuje swoim klientom tricykl ze wspomaganiem elektrycznym, który można wypożyczyć, by urządzić piknik na wyspie Ré. Po sukcesie zaprojektowanych przez PEUGEOT Design Lab foodtrucków „Marcelle”, firma Gillardeau ponownie zwróciła się do studia projektowego PEUGEOT Design Lab z prośbą o zaprojektowanie „rowerowego bistra”. Projektanci PEUGEOT wyposażyli rower w pomysłowy składany stolik do degustacji ostryg oraz we wbudowaną lodówkę, zapewniającą utrzymanie odpowiedniej temperatury. Tricykl o nazwie „Le Petit Gégé” można już teraz wypożyczyć w Saint-Martin-de-Ré.

Gillardeau oferuje klientom zupełnie nowe doświadczenie degustacyjne

Znany producent ostryg, posiadający od kilku miesięcy punkt sprzedaży w Saint-Martin-de-Ré, proponuje nieszablonowe rozwiązanie, jakim jest usługa wypożyczenia tricyklu rodzinom i grupom przyjaciół, którzy chcą urządzić piknik nad morzem. Tricykl jest na tyle duży, że może pomieścić jedzenie i napoje dla 12 osób. Dzięki wspomaganiu elektrycznemu poruszanie się nim nie wymaga dużego wysiłku. Akumulator zapewnia zasięg do 160 kilometrów, który wystarcza do przejechania całej wyspy Ré.

„Wraz z Peugeot Design Lab zaprojektowaliśmy pięć foodtrucków „Marcelle”. Sukces, jaki odniosły na targowiskach i letnich eventach skłonił mnie do podjęcia ponownej współpracy ze studiem, żeby po raz kolejny zaproponować klientom nowatorski koncept, odpowiadający specyfice wyspy Ré. Wraz z projektantami Peugeot opracowaliśmy koncepcję piknikowego tricykla: nasi klienci wypożyczają rower, mogą stanąć przy rozkładanym stoliku i cieszyć się zarówno ostrygami Gillardeau® jak i pięknymi widokami. Zdecydowałam się na nazwę „Le Petit Gégé” w hołdzie Gerardowi Gillardeau, który był wnukiem założyciela naszej firmy. Był on zapalonym cyklistą, którego serce rozdarte było między karierą profesjonalnego kolarza a producenta ostryg” – powiedziała Véronique Gillardeau, współwłaścicielka firmy.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px