Log In

Nissan Qashqai w specjalnej ofercie wynajmu długoterminowego Nissan Business Finance dla klientów biznesowych

Bestsellerowy Nissan Qashqai cieszy się popularnością nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale także firm. W odpowiedzi na ich potrzeby Nissan wprowadza specjalną ofertę wynajmu długoterminowegoNissan Business Finance*, opracowaną przy współpracy z Bankiem RCI oraz firmą Alphabet Polska. W ramach programu kompaktowy crossover Nissana dostępny jest już za 1089,99 zł netto miesięcznie.

Propozycja skierowana jest do wszystkich klientów biznesowych. Dotyczy modelu Qashqai w najchętniej kupowanej, bogato wyposażonej wersji N-Connecta z benzynowym silnikiem 1.3 DIG-T o mocy 140 KM.

Egzemplarze objęte programem wyposażone są m.in. w adaptacyjne reflektory przednie Full LED z systemem doświetlania zakrętów, panoramiczne okno dachowe, mutlimedialny system NissanConnect z 7” ekranem dotykowym, nawigacją opartą na mapach firmy TomTom z usługą Live Traffic, system kamer 360°, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system inteligentnego kluczyka I-Key, relingi dachowe oraz felgi 18” ze stopu metali lekkich. Część puli samochodów posiada także pakiet zimowy, obejmujący podgrzewane przednie siedzenia i ogrzewaną przednią szybę. Wszystkie oferowane są z lakierem metalizowanym.

Okres trwania wynajmu zaplanowano na 24 miesiące przy łącznym limicie przebiegu 30 000 km. W tym czasie użytkownik nie musi się martwić o serwisowanie pojazdu, ponieważ w programie uwzględnione zostały zarówno okresowe przeglądy, jak i profesjonalna naprawa wszelkich usterek. Ponadto, klient otrzymuje do swojej dyspozycji kartę paliwową, umożliwiającą wygodne tankowanie i bezgotówkowe, comiesięczne rozliczanie transakcji.

Miesięczna rata wynajmu to jedynie 1 089,99 zł netto oraz 1 130 zł netto dla egzemplarzy wyposażonych dodatkowo w pakiet zimowy. Kalkulacja nie zakłada wpłaty własnej klienta.

ModelSilnikSkrzynia biegówWersjaWpłata własnaOkres wynajmuRoczny limit kilometrówKoszt miesięczny
Nissan Qashqai 1.3 DIG-T 140 KMManualna
6-biegowa
N-CONNECTA
+ pakiet stylizacyjny
+ lakier metalizowany
0%24 miesiące15 000 km1 089,99 zł
netto
Nissan Qashqai 1.3 DIG-T 140 KMManualna
6-biegowa
N-CONNECTA
+ pakiet stylizacyjny
+ pakiet zimowy
+ lakier metalizowany
0%24 miesiące15 000 km1 130,00 zł
netto

Oferta Nissan Business Finance została przygotowana wspólnie z Bankiem RCI oraz firmą wynajmu długoterminowego Alphabet Polska. Jest dostępna od 1 sierpnia u wybranych dealerów Nissana. Szczegóły na stronie: https://www.nissan.pl/pojazdy/nowe-pojazdy/qashqai/oferta-2.html.

###

* Oferta dotyczy modelu Nissan Qashqai 1.3 DIG-T 140KM MT N-CONNECTA z pakietem Styl z rocznika produkcji 2019. Oferta dostępna w okresie od 1.08 do 31.08 2019 roku lub do wyczerpania zapasów. Oferta przygotowana we współpracy z Alphabet Polska w ramach Nissan Business Finance. Powyższa kalkulacja bazuje na: stałej stopie oprocentowania, opłatach miesięcznych z góry, wartości początkowej równej cenie samochodu zwiększonej o koszty rejestracji pojazdu, oszacowaniu założonej wartości końcowej. Kalkulacja została przygotowana w oparciu o oszacowanie założonej wartości końcowej na dzień sporządzenia kalkulacji oraz aktualnie obowiązujące stawki, m.in. ceny ustalone przez producentów pojazdu. W przypadku zmiany tych szacunków lub stawek Alphabet Polska Fleet Management zastrzega sobie prawo do rekalkulacji opłaty miesięcznej. Powyższa kalkulacja nie powinna być traktowana jako umowa przedwstępna zgodnie z art. 389 Kodeksu Cywilnego ani jako oferta zgodnie z art. 66 Kodeksu Cywilnego. Kalkulacja nie może stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń przeciwko Alphabet Polska Fleet Management. Kalkulacja podlega decyzji kredytowej. Zobowiązanie stron do zawarcia umowy leasingu pojazdu powstaje po podpisaniu zamówienia pojazdu. Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany cen i złożenia ostatecznej propozycji po zapoznaniu się z dokumentami finansowymi firmy.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px