Log In

NOWE RENAULT ARKANA, HYBRYDOWY SUV COUPÉ NA RYNKI EUROPEJSKIE

Nowe Renault Arkana, oryginalny SUV coupé Renault, pojawi się w Europie w wersji hybrydowej.
• Nowe Renault Arkana to samochód z charakterem, który łączy przyjemność z jazdy z komfortem, przestronnym wnętrzem i oryginalnym stylem.
• Wprowadza na rynek niespotykaną w tym segmencie ofertę napędów hybrydowych: napęd E-TECH Hybrid 140 KM i TCe 160 z układem miękkiej hybrydy 12V.
• Niepowtarzalna wersja R.S. Line eksponująca sportowy charakter i dynamikę modelu.
• Nowe Renault Arkana wejdzie do sprzedaży w pierwszym półroczu 2021.

Dynamiczny SUV coupé Renault z atletyczną sylwetką i imponującym pakietem zaawansowanych technologii pojawi się na rynku europejskim. Dostępny będzie także z napędem hybrydowym E-TECH i w niepowtarzalnej wersji R.S. Line, która przyciąga wzrok dynamicznym, wyróżniającym się designem.

VERSION RS LINE – LEVIER DE VITESSES E-SHIFTER – VOLANT AVEC CABOCHON R.S.

Nowe Renault Arkana to udane połączenie płynnej i eleganckiej linii z solidną konstrukcją. Samochód przełamuje tradycyjne kanony obowiązujące na rynku SUV-ów w Europie i proponuje stylistykę nadwozia zarezerwowaną dotychczas dla marek premium. To pierwszy taki samochód oferowany poza segmentem premium. Nowa oferta uzupełnia i poszerza gamę kompaktowych modeli Renault (Megane, Kadjar, Scenic) o model z segmentu SUV-ów, który na całym świecie przeżywa dynamiczny rozwój. 

VERSION RS LINE

Wnętrze Nowego Renault Arkana spełnia również potrzeby rodzin, które znajdą tu dużo miejsca dla pasażerów i na bagaże. Nowe Renault Arkana ma jedne z największych ekranów w segmencie, a miejsce kierowcy jest wyposażone w zaawansowane technologie z naciskiem na wysoką jakość i komfort.

Renault wprowadza na rynek niespotykaną w tym segmencie ofertę napędów hybrydowych: napęd E-TECH Hybrid 140 KM i TCe 160 z układem mild-hybrid 12V. Technologia E-TECH Hybrid, montowana w Clio, Capturze i Megane, to innowacyjne rozwiązanie, chronione ponad 150 patentami. Przy jego opracowaniu wykorzystano bogate doświadczenie grupy w zakresie samochodów elektrycznych i Formuły 1. Nowe Renault Arkana pojawi się w sprzedaży w Europie w pierwszym półroczu 2021.

GAMME VERSION E3 ET VERSION RS LINE
Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px