Log In

DACIA RUSZA NA PODBÓJ NOWEJ GALAKTYKI

Dacia, marka samochodowa, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny, ogłasza realizację pierwszego i jedynego na rynku, przystępnego cenowo programu lotów kosmicznych. Innowacyjny i niezwykły program o nazwie DuSTAR zapoczątkowuje erę podróży kosmicznych i rozpocznie się już dzisiaj.

Pionierski program DuSTAR rozpocznie się mocnym akcentem, jakiego jeszcze nie było. Pierwszy start w ramach programu DuSTAR odbędzie się dziś. 

Ten ogromny skok w rozwoju Dacii to kolejny etap po zrewolucjonizowaniu rynku samochodów nowych na Ziemi. Od 2004 roku marka oferuje niezawodne i przystępne cenowo samochody. Od wielu lat inżynierowie marki projektują samochody nowoczesne i proste, a jednocześnie pomysłowe i oferujące najlepszy stosunek jakości do ceny. Dzięki wykorzystaniu wyjątkowego know-how i unikatowego w skali planety podejścia design-to-cost w rozwoju produktów, niebo nie będzie przeszkodą dla programu DuSTAR. Konstruktorzy Dacii po raz kolejny udowodnią, że przy odpowiednim podejściu można dotrzeć naprawdę daleko.

Wróćmy jednak na Ziemię do tajnej bazy technicznej DuSTAR. Alain Ding, dyrektor programu DuSTAR powiedział: Nie idziemy na żadne ustępstwa. Świetne okazje muszą się łączyć z jakością. Udało nam się to na Ziemi, więc wystrzelenie samochodu w kosmos jest wręcz naturalnym kolejnym etapem! Wielu z nas marzy o locie w kosmos. Jesteśmy tu po to, aby marzenie mogło się urzeczywistnić… Cieszę się, ogłaszając, że zaczynamy już dziś od startu naszego flagowego modelu – solidnej i śmiałej Dacii Duster, która poszybuje ku nowym szczytom.

A ci, którzy pozostaną na Ziemi, będą mogli kontemplować gwiazdy z pokładu pozostałych modeli gamy Dacii: Nowego Sandero, miejskiej elektrycznej Dacii Spring czy też kultowego Dustera.

Dacia Duster jest równie komfortowa w kosmosie, co na drodze. Model jest ulubieńcem rodzin, o czym świadczy chociażby niedawno zdobyta belgijska nagroda w kategorii samochodu rodzinnego roku w cenie poniżej 22 000 euro. Wersja z napędem na cztery koła zadowoli wszystkich spragnionych nowej przygody na całym świecie.

Zapraszamy na oficjalny start programu DuSTAR, który odbył się 1 kwietnia 2021 roku o godz. 10.00 czasu środkowoeuropejskiego: 

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px