Log In

Zmiany w zarządzie PGE GiEK

W środę 23 grudnia 2015r. rada nadzorcza PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna dokonała zamian w zarządzie spółki. Między innymi powołano nowego prezesa i dwóch wiceprezesów.
Na stanowisku prezesa Jacka Kaczorowskiego zastąpił Sławomir Zawada. Wiceprezesem ds. finansowych w miejsce Romana Formy, został Radosław Rasała, a na stanowisko wiceprezesa ds. korporacyjnych i zarządzania mieniem powołano Krzysztofa Nowickiego.

Z poprzedniego składu w zarządzie PGE GiEK pozostali Stanisław Żuk na stanowisku wiceprezesa ds. wydobycia oraz wiceprezes zarządu Robert Imbor.

W nowym składzie zarządu PGE GiEK zabrakło natomiast Tadeusza Witosa, który był dotychczas wiceprezesem ds. inwestycji i zarządzania majątkiem oraz Waldemara Szulca – wiceprezesa ds. wytwarzania.

Nowy prezes PGE GiEK jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, którą kończył w 2002 roku. Zaraz po studiach podjął pracę w Elektrowni Turów (wówczas BOT Elektrownia Turów), z którą był związany do 2007 roku. W latach 2007- 2009 był prezesem Centrum Sportowo Rekreacyjne w Zgorzelcu, a następnie pracował na stanowisku zastępcy głównego mechanika w spółce Kopex-Famago. Od grudnia 2010 był członkiem zarządu – dyrektorem ds. ekonomiczno-komunalnych w Gminnym Przedsiębiorstwie Oczyszczania w Bogatyni.

źródło: CIRE
Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px