Log In

Zyskaj z Volkswagenem

Bezpłatne przeglądy czy bogatsze wyposażenie? A może jedno i drugie, a do tego ochrona pogwarancyjna? Volkswagen ma ciekawą propozycję dla wszystkich, którzy chcą kupić nowy samochód i cenią sobie spokój. Większość modeli Volkswagena jest dostępna z ochroną pogwarancyjną, pakietem przeglądów i dodatkowym wyposażeniem w cenie samochodu. Łączna wartość Pakietu Korzyści może sięgać nawet 11.000 zł. Nic, tylko tankować i jeździć.

Pakiety serwisowe i ochrona pogwarancyjna (Safe+) to bezpłatne przeglądy w ASO przez kilka lat. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że dzięki temu koszty eksploatacji samochodu będą znacząco niższe, a w przypadku sprzedaży w trakcie obowiązywania pakietów, auto będzie mieć wyższą wartość. Volkswagen zadbał o wszystko kompleksowo, aby klienci nie musieli się o nic martwić przez lata. I to wszystko w cenie samochodu. Promocją objęte są modele up!, Polo, Golf, Jetta, CC, Passat, Touran i Sharan.

Bezpłatne przeglądy w ramach pakietu i naprawy objęte ochroną pogwarancyjną można przeprowadzać we wszystkich autoryzowanych stacjach obsługi VW niemal w całej Europie, np. w trakcie wakacyjnych wojaży. Decydując się na pakiety przeglądów oraz Safe+ można sporo zaoszczędzić i zyskać coś bezcennego – spokój na lata.

Pakiet przeglądów oraz opieka pogwarancyjna oferowane są w ramach specjalnej oferty, w której klienci mogą zyskać nawet 11.000 zł. Co ważne, kupujący mogą dostosować zakres usług do swoich potrzeb. Ochrona pogwarancyjna może trwać dwa lub trzy lata po zakończeniu standardowej, dwuletniej gwarancji. Pakiet przeglądów obowiązuje przez 4 lata, określić można maksymalny przebieg wynoszący 60 lub 120 tysięcy km. Klienci mogą w ramach oferty wybrać także dodatkowe wyposażenie bez dopłaty. Przykładowo, wybierając Passata można zyskać 5.000 zł, w przypadku Golfa korzyść wynosi 6.500 zł, a Volkswagena CC aż 11.000 zł. Szczegółowe warunki oferty dostępne są na www.volkswagen.pl.

Warsaw

Banner 468 x 60 px