Log In

Wielki Zlot Miłośników Citroëna

Legendarne modele marki Citroën zagoszczą na kilka dni w Holandii. Międzynarodowy Klub Citroën Rally Car (ICCCR) powraca tam z 16-tą edycją zlotu, który odbędzie się w dniach od 11 do 14 sierpnia. Partnerem wydarzenia została marka Citroën. Spotkanie jest organizowane we współpracy z Amicale Citroën Internationale (AIT). W tegorocznej edycji weźmie udział 3000 samochodów ze wszystkich epok.

Międzynarodowy Klub Citroën Rally Car (ICCCR) to spotkania organizowane co 4. Lata. Pierwszy zlot miłośników tych samochodów odbył się w 1973 roku. Tegoroczna edycja „Citroën World Meeting” odbędzie się w Holandii, w posiadłości Middachten. Pojawi się tam ponad 3000 samochodów marki Citroën ze wszystkich segmentów rynku i epok. Organizatorzy przewidują, że zlot przyciągnie blisko 10 000 osób.

ICCCR jest wyjątkowym miejscem spotkań klubów Citroëna oraz fanów marki z całego świata. Dla uczestników tego wydarzenia przewidziano liczne atrakcje: koncerty na żywo, występy teatrów ulicznych, kino plenerowe, konkurs elegancji, muzeum ad-hoc, targ spożywczy.

Warsaw

Banner 468 x 60 px