Log In

Wnętrze ŠKODY Kodiaq ujawnione

Wiemy już, jak wygląda nowy duży SUV ŠKODY w środku. Na krótko przed światową premierą nowego modelu czeski producent pozwala zajrzeć do jego wnętrza. Zdjęcia wskazują, że ŠKODA przeniosła swój nowoczesny, wyrazisty i ekspresyjny język stylistyczny do kokpitu i całej kabiny. Równocześnie, fotografie wskazują na wysokie standardy czeskiej marki w zakresie funkcjonalności i jakości wykonania. ŠKODA po raz kolejny ustanawia nowe standardy w zakresie przestronności wnętrza: model Kodiaq posiada największy bagażnik w zestawieniu ze swoją kluczową konkurencją, a opcjonalnie dostępny jest w wersji siedmioosobowej.
Wnętrze ŠKODY Kodiaq ujawnione
Wnętrze ŠKODY Kodiaq emanuje siłą i solidnością, ale jednocześnie wita pasażerów przyjaznym charakterem. Tak jak wszystkim samochodom marki, tak i modelowi Kodiaq udaje się połączyć nowoczesny i ponadczasowo elegancki styl z funkcjonalnymi właściwościami charakteryzującymi dobrego SUV-a.
Ekspresywnie, ale mądrze zaprojektowana deska rozdzielcza jest czytelna i pozbawiona zbędnych elementów. Podzielona jest na dwie symetryczne strefy dla kierowcy i pasażera. Projekt wnętrza charakteryzują przykuwające wzrok pionowe detale stylistyczne, jak cztery otwory nawiewów wentylacji. Środkowe z nich otaczają centralny ekran i układają się w intrygujący motyw: ich krawędzie biegną do góry panelu środkowego i tworzą trapezoidalny kształt, naśladujący ten na masce modelu.
Wnętrze ŠKODY Kodiaq ujawnione
Duży wyświetlacz ma elegancki, kryształowy design utrzymany w duchu „Simply Clever” – jest logiczny i intuicyjny. Wszystkie przełączniki i funkcje są łatwo dostępne. Siedzenia są wykonane z materiałów wysokiej jakości, gwarantując kierowcy i pasażerom doskonały poziom komfortu.
Ponadprzeciętna przestrzeń, która wyznacza nowe standardy w klasie, to specjalność każdej ŠKODY: twórcy modelu Kodiaq wygospodarowali maksymalną możliwą ilość miejsca przy wymiarach zewnętrznych 4,7 metra długości i 1,88 metra szerokości. Po raz pierwszy w historii ŠKODY model opcjonalnie oferuje aż siedem miejsc siedzących. Dzięki przesuwanym i składanym fotelom, konfigurację wnętrza można aranżować na wiele sposobów, zależnie od potrzeb.
Wnętrze ŠKODY Kodiaq ujawnione
Z pojemnością od 720 do 2 065 litrów (po złożeniu tylnej kanapy), pięcioosobowa ŠKODA Kodiaq oferuje największy bagażnik ze wszystkich samochodów w swojej klasie .
Wysoki poziom komfortu eksploatacji gwarantują między innymi podgrzewana kierownica oraz ponad trzydzieści przemyślanych rozwiązań „Simply Clever”, takich jak wysuwane osłony krawędzi drzwi („Door Protection”), elektryczne zabezpieczenie tylnych drzwi dla dzieci i zagłówki ułatwiające komfortowy sen.
Nowa ŠKODA Kodiaq będzie świętować swoją premierę już 1 września 2016 roku w Berlinie. Imponujące widowisko filmowe, muzyczne i choreograficzne towarzyszące temu wydarzeniu będzie transmitowane na żywo w internecie od godziny 19:00 czasu środkowoeuropejskiego.
Każdy może zobaczyć 45-minutową prezentację samochodu podczas przekazu na żywo. Media posiadają także możliwość przekazu transmisji w swoich własnych kanałach.

Warsaw

Banner 468 x 60 px