Log In

Powołanie Rafała Antczaka na Prezesa Zarządu GPW

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie podjęło uchwałę w sprawie powołania Rafała Antczaka na stanowisko Prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Decyzją Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia ze składu Zarządu GPW została odwołana Małgorzata Zaleska.

Uchwała Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia dotycząca powołania Rafała Antczaka oraz uchwała dotycząca odwołania Małgorzaty Zaleskiej wchodzą w życie w dniu doręczenia GPW decyzji Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie wyrażenia zgody na zmiany w składzie Zarządu Giełdy.

Rafał Antczak

Członek Zarządu Deloitte Consulting od października 2008 r. do stycznia 2017 r. Ekonomista, menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem praktyki międzynarodowej i krajowej realizacji projektów dla rządów i instytucji centralnych, dużych firm prywatnych sektora realnego i finansowego. W latach 2006-2008 dyrektor zarządzający i główny ekonomista Grupy PZU – nadzorował m.in. inwestycje finansowe na rynku kapitałowym, restrukturyzację spółek ukraińskich, strategię firmy. W latach 1994-2006 ekonomista w Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych CASE Fundacja Naukowa, uczestnik prac doradczych w programach międzynarodowych na Ukrainie, w Kazachstanie, Kirgizji, Mołdawii, Białorusi, Bośni i Hercegowinie. Pro bono członek Komisji Rewizyjnej Akademii Rozwoju Filantropii, ekspert Związku Dużych Rodzin 3+.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px