Log In

Rzecznik rządu o wypadku z udziałem premier Beaty Szydło

Nic poważnego premier Beacie Szydło się nie stało. Wszystko jest pod całkowitą kontrolą – poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek. W piątek doszło do wypadku z udziałem rządowej kolumny w Oświęcimiu.

Premier może realizować obowiązki szefowej rządu

Rzecznik podkreślał, że stan premier Beaty Szydło jest stabilny. Premier czuje się dobrze. Może realizować obowiązki szefowej rządu. Wszystko jest pod kontrolą lekarzy – mówił Rafał Bochenek.

Rzecznik rządu powiedział, że oprócz szefowej rządu poszkodowane zostały też dwie osoby: kierowca, który najprawdopodobniej w sobotę opuści szpital i funkcjonariusz BOR, który jest w Warszawie badany i diagnozowany.

Wszelkie okoliczności są wyjaśniane i badane. W najbliższym czasie poznamy szczegóły – zaznaczył rzecznik Bochenek. Poinformował, że premier bezpośrednio po wypadku została przewieziona do szpitala powiatowego w Oświęcimiu. Następnie została przetransportowana na kolejne rutynowe badania do szpitala rządowego w Warszawie. Premier Szydło będzie na obserwacji lekarskiej przez najbliższy czas.

Rzecznik rządu poinformował też, że w piątek w kancelarii premiera spotkało się kierownictwo kancelarii oraz szef MSWiA po to, aby przeanalizować okoliczności wypadku.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px