Log In

Audi nagrodzone Motor Show Award 2017

– Audi ma najlepsze stoisko na Poznań Motor Show 2017
– Wyróżnienia przyznaje kapituła złożona z czołowych polskich dziennikarzy motoryzacyjnych

Poznań, 7 kwietnia 2017 r. Ekspozycja czterech pierścieni na Poznań Motor Show 2017, nagrodzona została wyróżnieniem Motor Show Award 2017 za najlepsze stoisko. Nagrody przyznaje jury złożone z dziennikarzy motoryzacyjnych, z których każdy wskazuje wybraną markę i kategorię.

Stoisko Audi na PMS 2017 w pełni oddaje ducha techniki i innowacji czterech pierścieni. Podkreśla charakterystyczne cechy marki i wpisuje się w stylistykę przez nią przyjętą. Stąd wiele elementów ekspozycji spójnych jest z koncepcją salonów sprzedaży Audi Terminal. Koncepcja ta podkreśla tożsamość marki na całym świecie.

„Bardzo nas cieszy, że spójna koncepcja naszego stoiska została zauważona i doceniona przez tak szacowne grono dziennikarzy” – powiedział Leszek Kempiński, PR Manager Audi. „Nasza ekspozycja z roku na rok się zmienia, ale zawsze zwracamy uwagę, by przyciągała zwiedzających elementami podkreślającymi techniczne zaawansowanie marki Audi.”

Oprócz spójnego wyglądu stoiska, Audi zaskakuje również spójną linią kolorystyczną i wyposażeniową wszystkich wystawionych modeli zaczerpniętą z linii stylistycznej Audi Exclusive. W tym roku, oprócz premierowych i znanych już modeli z czterema pierścieniami na masce, odwiedzający targi zobaczyć mogą jedyny w swym rodzaju, sportowy model Audi RS3 LMS. Doświadczyć mogą również trójwymiarowej przygody z marką Audi, odwiedzając ekspozycję z wirtualnymi okularami.

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px