Log In

NOWE RENAULT KOLEOS W ŚWIETLE GWIAZD

Grażyna Szapołowska, Bogusław Linda, Lidia Popiel, Aleksandra Nieśpielak, Pascal Brodnicki i Eric Stępniewski mieli okazję przetestować Nowe Renault Koleos na Słowacji. Renault Polska zaprezentowało gościom swojego najnowszego SUV-a klasy wyższej, który pojawi się w sprzedaży w Polsce już we wrześniu.

Goście mieli okazję przetestować auto wybierając jedną ze specjalnieprzygotowanych tras na Słowacji lub prowadzących przez Austrię, wypróbowaćzdolności terenowe auta pokonując tor off-road, obejrzeć pokaz koni nahipodromie, a wieczorem wysłuchać niezwykle nastrojowego koncertu Grażyny Szapołowskiej.

Nowe Renault Koleos to auto o długości 4,67 m i rozstawie osi 2,71 m, codaje jedną z największych przestronności w tej klasie. Ten prawdziwy SUV klasy wyższejjest połączeniem solidnego, atletycznego stylu z eleganckim, wyrafinowanymdesignem i komfortem właściwym dla limuzyny.Samochód ma duży prześwit i oferuje uznaną technologię napędu na cztery kołaAll mode 4×4-i® pozwalającą wybrać jeden z trzech trybów (4×2, 4x4Lock lub 4×4 Auto), które zapewniają jednakową swobodę poruszania się poróżnych nawierzchniach. Nowe Renault Koleos to auto zapewniające eleganckiewnętrze, gwarantujące komfort na najwyższym poziomie oraz wyposażone w systemmultimedialny R-LINK 2 z ekranem dotykowym o przekątnej 8,7” oraz dostępem do usług online.

Nowe Renault Koleos, obok modeli Talisman, TalismanGrandtour i Espace, jest przedstawicielem samochodów klasy wyższej w gamie Renault,a jednocześnie uzupełnia gamę crossoverów złożoną z modeli Captur i Kadjar.Jest to również kolejny model z gamy Renault, po modelach Espace, Talisman i Captur, oferującywersję INITIALE PARIS wyrażającą kwintesencję know-how GrupyRenault pod względem elegancji, komfortu i wyposażenia.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px