Log In

W chwili ważnego wyboru Citroën ułatwia decyzję

Bogata oferta wersji każdego modelu może sprawiać, że czujemy się bezradni, gdy mamy wybrać samochód najlepiej dostosowany do naszych potrzeb. Citroën ułatwia klientom wybór i wprowadza nowy nowy konfigurator internetowy, dostępny na urządzeniach mobilnych i bezpośrednio zintegrowany z wirtualnym salonem poszczególnych modeli. Nowy konfigurator pozwala łatwiej zrozumieć gamę dzięki zmodyfikowanej, bardziej wizualnej i czytelniejszej prezentacji. Poza tym internauta może zapisać swoją konfigurację na każdym jej etapie, nawet gdy nie jest jeszcze skończona.
Nowy konfigurator z powodzeniem działa już w Polsce i innych 28 krajach. To kolejny etap realizacji obietnicy marki wyrażonej hasłem ‘Feel „Feel Good”.
Odkryj go na http://www.citroen.pl/konfigurator.html

Citroën oferuje swoim klientom kolejne nowości: po uruchomieniu aplikacji ‘Scan MyCitroën’ oraz wprowadzeniu nowatorskiego concept storu (miejskiego salonu samochodowego ‘La Maison Citroën’ ) nadszedł czas na nową odsłonę strony internetowej marki. Pojawi się na niej nowy konfigurator samochodów osobowych
http://www.citroen.pl/konfigurator.html
Ponieważ ponad 9 na 10 klientów odwiedza strony internetowe zanim uda się do salonu, konfigurator internetowy stanowi ważny etap na drodze do zakupu samochodu. Dzisiaj rozpiętość gamy (wersje, silniki, personalizacja wewnętrzna oraz nadwozia, opcje, akcesoria, itd.) w odniesieniu do każdego modelu może sprawiać, że czujemy się bezradni, gdy mamy wybrać wersję najlepiej dostosowaną do naszych potrzeb. Citroën wychodzi więc naprzeciw potrzebom klientów, by ułatwić im wybór i wprowadza całkiem nowy konfigurator internetowy. Wyróżnia się on:

 

• Optymalnym działaniem na wszystkich nośnikach, nawet na smartfonie
Niezależnie od tego, czy korzystamy z konfiguratora na komputerze, tablecie czy smartfonie, konfigurator działa optymalnie, w szczególności dzięki ergonomii i specjalnej ścieżce dla telefonów komórkowych. To najważniejsze wyzwanie, bo 40% użytkowników korzysta ze strony Marki na smartfonie.

 

• Większą płynnością działania
Konfigurator Citroëna, który wcześniej działał w oparciu o specjalną platformę internetową, jest teraz całkowicie zintegrowany ze stroną internetową Marki. Efektem tego jest jednolita ścieżka sprzyjająca bardziej płynnej i szybszej nawigacji, a internauta może w każdej chwili wrócić do showroomu na stronie, jeśli chce na przykład zobaczyć ogólną prezentację modelu.

• Większą czytelnością i przejrzystością
Nowy konfigurator Citroëna został całkowicie przebudowany, by w jasny i obrazowy sposób pokazać budowę gamy. Piktogramy, przypisane do nazw poszczególnych wersji, pozwalają zorientować się w mgnieniu oka, o który poziom gamy chodzi (podstawowy czy wyższy), a podsumowanie mocnych stron każdej wersji sprawia że od razu widać to, co najważniejsze. Z kolei zdjęcia ilustrują dostępne opcje i pakiety opcji, itd.

• Większą łatwością korzystania bez ograniczeń
Internauta nie musi doprowadzać do końca konfiguracji, by móc ją zapisać. Może to zrobić w dowolnym momencie, podając swój adres e-mail i dokończyć ją później, u siebie w domu, bądź w salonie.
Wszystkie te ułatwienia dowodzą po raz kolejny, że Citroën pragnie zaoferować swoim klientom łatwy, płynny i przyjazny kontakt z Marką.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px