Log In

Nowa zabudowa w ofercie Citroëna

Citroën,w myśl swej dewizy „inspidred by you”, czyli producenta, którego podstawowym źródłem inspiracji są ludzie i który myśli o potrzebach użytkowników,rozszerza swoją gamę zabudów w modelu Jumper o zabudowę w specyfikacji przystosowanej do przewozu osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich. W polskich salonach marki można już zamawiać nową zabudowę.

Nowa zabudowa przystosowana do przewozu osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich opracowana przez firmę Carpol w lipcu tego roku otrzymała europejską homologację i została dopusczona do użytkowania. Modyfikacje obejmują układ foteli w części pasażerskiej pojazdu, atestowane mocowanie wózka inwalidzkiego z pasem biodrowym dla osoby podróżującej na nim. W ramach adaptacji przystosowano także tylną część pojazdu, dodając dodatkowe okładziny i płytę antypoślizgową oraz składane najazdy umożliwiające łatwy wjazd wózkiem przez tylne drzwi samochodu. Pojazd wyposażony jest w wymagane przepisami oznaczenia i dodatkowe oświetlenie.

Wprowadzając do oferty zabudowę dla osób niepełnosprawnych, Citroën realizuje w praktyce swoje nowe hasło „Inspired by you” – inspirowany Tobą. Celem marki jest tworzenie samochodów z myślą o ludziach oraz ich potrzebach. Citroën ma tu na uwadze nie tylko kierowców, ale wszystkich użytkowników pojazdów a także

Nowa zabudowa została skonstruowana, by spełniać potrzeby ośrodków pomocy spolecznej, zakładów opiekuńczo-leczniczych, starostw powiatowych, organizatorów warsztatów terapii zajęciowej i innych jednostek, które mogą korzystać z takich pojazdów. Samochody z zabudową przystosowaną do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzich są homologowane jako osobowe. W załączniku znajdziecie Państwo szczegółową specyfikację CitroënaJumperw tej zabudowie.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px