Log In

Mitsubishi L200 zdobywa nagrodę Carbuyer 2018

Mitsubishi L200 z powodzeniem obroniło tytuł „Best Pickup”, zdobywając drugi rok z rzędu nagrodę Carbuyer Awards. Jurorzy przyznając zwycięstwo Mitsubishi L200 docenili jego wysoki standard wyposażenia, osiągi oraz imponujące walory jezdne, zarówno na asfalcie, jak i w terenie.

Rankingi najlepszych samochodów z różnych segmentów rynkowych zamieszczane na portalu Carbuyer.co.uk i związane z nimi wyróżnienia są wynikiem pracy zespołu ekspertów motoryzacyjnych kooperujących z Carbuyer, którzy mają za sobą dziesiątki lat doświadczeń i tysiące przetestowanych samochodów. W celu określenia zwycięzców w danej kategorii, zespół ocenia każdy zakwalifikowany pojazd pod względem kosztów utrzymania, komfortu, funkcjonalności, niezawodności i bezpieczeństwa, a także osiągów, wersji silnikowych, opcjonalnego wyposażenia, ceny i stosunku jakości do ceny.

Stuart Milne, redaktor naczelny brytyjskiego portalu motoryzacyjnego Carbuyer, powiedział: „Mitsubishi cieszy się opinią producenta samochodów o twardym charakterze, a L200 jest bez wątpienia najlepszym pick-upem. Najnowszy model może przewieźć mnóstwo sprzętu, posiada starannie zaprojektowane detale i mocny, 2,4-litrowy czterocylindrowy silnik diesla, pozwalający na holowanie przyczepy o masie ponad trzech ton. Jego napęd na cztery koła sprawia, że doskonale sprawuje się zarówno w terenie, jaki na zwykłej drodze. Ponadto, mieści się w przedziale spalania ok. 7-8 litrów na 100 km, co czyni go ekonomicznym w użytkowaniu”.

Lance Bradley, dyrektor zarządzający Mitsubishi Motors UK, powiedział: „L200 jest kluczowym produktem Mitsubishi od ponad 30 lat i odegrał bardzo istotną rolę w budowaniu reputacji marki jako producenta niezawodnych pojazdów. Cieszymy się, że Carbuyer po raz kolejny dostrzegł zalety naszego samochodu i uznał Mitsubishi L200 za najlepszy pick-up na rynku, zwłaszcza, że sektor ten dynamicznie się rozwija i jest najbardziej konkurencyjny w historii.”

Najnowsza generacja Mitsubishi L200, która zadebiutowała w Polsce na początku 2016 roku, zdobyła już liczne nagrody i wyróżnienia. Mitsubishi L200, dostępny na naszym rynku w wersjach nadwoziowych Single Cab, Club Cab oraz Double Cab, został wyposażony w wysokoprężny turbodoładowany silnik o pojemności 2.4-litra oraz zaawansowany napęd na cztery koła. Jego ładowność sięga 1035 kg, a masa holowanej przyczepy (z hamulcem) to aż 3,1 tony.

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px