Log In

NOWY CITROËN C3 AIRCROSS MODEL SEGMENTU KOMPAKTOWYCH SUV-ÓW NAGRODZONY TYTUŁAMI NAJLEPSZY SUV MIEJSKI I SAMOCHÓD ROKU W EDYCJI 2018 NAGRÓD ARGUS

Podczas uroczystości wręczenia nagród Argus 2018, nowy Citroën C3 Aircross Compact SUV został podwójnie uhonorowany. Otrzymał dwa tytuły: uznano go za „Najlepszy SUV miejski” oraz „Argus Car 2018” czyli najlepszy samochód przyszłego roku według firmy Argus. Nagrody te stanowią znaczące wyróżnienie dla tego modelu, który zdążył już osiągnąć wielki sukces w Europie, gromadząc 30 000 zamówień. Nowa odmiana C3 to kompaktowy SUV o niepowtarzalnym kształcie, którego wyjątkową cechą jest możliwość personalizacji wyglądu zewnętrznego – dostępne jest aż 90 kombinacji! Klientów przyciąga również atrakcyjna cena oraz szereg zalet odczuwalnych w codziennej eksploatacji, takich jak przestronność, wzorcowa modułowość i rozwiązania techniczne najnowszej generacji, podnoszące poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Od chwili wprowadzenia na rynek w październiku b.r. nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross osiągnął znaczący sukces handlowy: w krajach Europy złożono już 30 000 zamówień, z czego 15 000 we Francji. Wyniki te stanowią bardzo obiecujący początek kariery rynkowej dla pojazdu z tak dynamicznego segmentu. Jednocześnie, jest to silny argument przemawiający na korzyść tego modelu i jego charakteru. C3 Aircross to SUV skoncentrowany na człowieku, inspirowany oczekiwaniami klientów, od samego początku projektowany z myślą o tym, w jaki sposób nabywcy tego typu pojazdów podchodzą do kwestii prowadzenia samochodu.

 

Cechy nowego modelu docenia również fachowa prasa motoryzacyjna. Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross zdobył nagrodę organizacji Autobest i jednocześnie znalazł się wśród siedmiu kandydatów rywalizujących do prestiżowego tytułu Car of the Year 2018 – samochodu roku w kategorii aut europejskich. Ponadto, na koniec bieżącego roku został uhonorowany przez grono sędziów, przyznające nagrody Argus 2018.

 

Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross okazał się zwycięzcą tegorocznej edycji tych nagród. Werdykt jury ogłoszony został podczas uroczystości, która odbyła się w szczególnym miejscu ¬– ponad dachami Paryża – dokładnie tam, gdzie sześć miesięcy temu Citroën zorganizował światową premierę prasową tego samochodu. C3 Aircross zdobył dwie nagrody – został wyróżniony jako „Najlepszy SUV miejski” roku, a ponadto zdobył tytuł „Argus Car 2018”, o który zabiega wiele konkurencyjnych marek.

 

NAGRODY ARGUS 2018: „SUV-y MIEJSKIE”
O nagrody rywalizowało 40 samochodów osobowych, podzielonych na pięć głównych kategorii: auta miejskie; SUV-y miejskie; SUV-y kompaktowe; samochody rodzinne i klasy premium oraz SUV-y rodzinne i klasy premium. Jako zwycięzca w kategorii „SUV-ów miejskich”, zdaniem dziennikarzy magazynu Argus, ekspertów od ocen i specjalistów w zakresie rozwiązań technicznych, Citroën C3 Aircross najlepiej spośród konkurencji połączył wszystkie oceniane przez jury cechy. Były to: cena zakupu nowego samochodu, cena z uwzględnieniem kosztów przebiegu, wartość rezydualna, zużycie paliwa oraz cechy użytkowe (jakość, komfort, przyjemność prowadzenia i styl).

 

Etienne Menant, Brand Project Manager Citroëna C3 Aircross, po zdobyciu nagrody dla „Najlepszego SUV-a miejskiego” komentował: „nagroda dla C3 Aircross jest dla nas wielkim powodem do dumy. Samochód ten stanowi nowe rozdanie w bardzo dynamicznym segmencie, jakim są kompaktowe SUV-y. Zaprojektowaliśmy samochód o wyjątkowych formach, odznaczający się wielkim potencjałem personalizacji i charakterem, który sprzyja zaznawaniu przygód. Model ten dobrze reprezentuje nową gamę Citroëna. W jego opracowanie włożyliśmy całe doświadczenie naszej marki – wszystko to, co składa się na program Citroën Advanced Comfort®. Auto zapewnia komfort na niezrównanym poziomie dzięki takim zaletom, jak wzorcowa przestronność, wyjątkowa modułowość i jasność kabiny. Ponadto, samochód ten jest doskonale przystosowany do współczesnego stylu życia, dzięki wyposażeniu w wiele rozwiązań technicznych w dziedzinie bezpieczeństwa i łączności. Wszystko to ułatwia jego codzienną eksploatację, zarówno w zakresie manewrowania w gęstym ruchu wielkomiejskim, jak i podróży na dalsze odległości”.

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px