Log In

Weź kurs na przygodę z BMW

W Promarinie Sopot rozpoczęła działalność Akademia Żeglarska napędzana przez BMW. Uczestnictwo w kursie to doskonała okazja, żeby postawić pierwsze kroki w tym sporcie lub poprawić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów. To już druga edycja projektu organizowanego wspólnie z przystanią 180s.pl.

Wielbiciele sportów wodnych  – zarówno ci początkujący, jak i średnio zaawansowani – zyskają niepowtarzalną możliwość żeglowania na ekskluzywnych i nowoczesnych jachtach Delphia 37. Szkolenia prowadzone w Akademii składają się z części teoretycznej oraz praktycznej – w marinie i na wodach Zatoki Gdańskiej, a ich zakres dostosowywany jest do poziomu wiedzy uczestników.

Dodatkowo każdy z uczestników Akademii Żeglarskiej może bezpłatnie wypożyczyć samochód BMW na całodniową przejażdżkę w dowolnym kierunku.

Więcej informacji na temat Akademii oraz zapisy na kurs można znaleźć pod adresem: http://zaglezbmw.pl/akademia-zeglarska.

Zaangażowanie BMW Group

BMW Group od lat angażuje się w projekty żeglarskie zarówno w Polsce, jak i na świecie. Marka BMW została globalnym partnerem Pucharu Ameryki, jednych z najbardziej znanych zawodów żeglarskich na świecie. BMW sponsoruje także takie imprezy jak Giraglia Rolex Cup, Copa del Rey i Les Voiles de Saint-Tropez. Ponadto, od kilku lat działa również BMW Sail Racing Academy. W jej ramach organizowane są trzydniowe kursy, w trakcie których adepci sportów wodnych uczą się technik żeglarstwa regatowego. Tegoroczna edycja odbędzie się na Majorce.

Tagged under

Warsaw

Banner 468 x 60 px