Log In

Ruszyła strona I Zlotu Mitsubishi

Polski oddział Mitsubishi Motors uruchomił właśnie zupełnie nową witrynę www.zlotmitsubishi.pl , w całości poświęconą wielkiemu świętu sympatyków marki spod znaku Trzech Diamentów. I Zlot Mitsubishi, który wzbudza duże zainteresowanie miłośników aut Mitsubishi, odbędzie się między 16 a 18 września w centrum Polski – w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego. Dzięki 3 trzem trasom – turystycznej, sportowej i terenowo-turystycznej na dużą dawkę adrenaliny mogą liczyć posiadacze modeli Lancer Evolution, ASX, Lancer, Galant, Grandis czy Colt, ale także Outlander, Outlander PHEV, Pajero, Pajero Sport i L200. W programie imprezy nie zabraknie okazji do zwiedzania, rywalizacji w konkursach i zabaw dla dzieci a na wszystkich uczestników czekają specjalne wersje Mitsubishi Pajero Adventure i L200 Monster, które umożliwią pokonanie terenowego toru przeszkód. Dni pełne przygód zakończą grillowe biesiady oraz uroczysta dekoracja zwycięzców w obecności ambasadorki modelu Mitsubishi ASX Anny Cieślak.


Nowa strona www.zlotmitsubishi.pl zachęca do odwiedzin i zapisów!
Stworzona specjalnie z myślą o nadchodzącym wydarzeniu witryna www.zlotmitsubishi.pl jest kompendium wiedzy na temat I Zlotu Mitsubishi. Przejrzysta, nowoczesna struktura strony w szybki sposób pozwala na zapoznanie się z koncepcją imprezy, opisem tras, programem, harmonogramem, pakietem startowym, regulaminem, bazą noclegową oraz niesie odpowiedzi na ewentualne pytania. Formularz rejestracyjny umożliwia sprawne zapisy a w trakcie zlotu i zaraz po nim na stronie pojawią się wyniki rywalizacji oraz zdjęcia i filmy uwieczniające zmagania kierowców i ich załóg. Aby zgłosić się do udziału w zlocie wystarczy wypełnić formularz na stronie www.zlotmitsubishi.pl. Bogaty pakiet startowy wraz z numerami, identyfikatorami i książkami startowymi, oferuje między innymi możliwość startu na jednej z trzech profesjonalnie przygotowanych tras, w tym KJS, możliwość przetestowania Mitsubishi L200 Monster i Mitsubishi Pajero Adventure na terenowym torze przeszkód oraz uczestnictwa w licznych konkurencjach, zadaniach i zabawach z walką o cenne nagrody, gry i zabawy dla dzieci pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, spotkania przy grillu, koszulkę zlotową i pamiątkowe gadżety oraz bilety wstępu do zwiedzanych obiektów z opieką przewodników.

I Zlot Mitsubishi – nowe święto miłośników marki
Zlot jest pierwszą okazją dla entuzjastów marki, by wspólnie spędzić weekend w duchu rekreacji i sportowej rywalizacji, z której słynie Mitsubishi. Celem spotkania jest integracja właścicieli samochodów Mitsubishi, zapoznanie ich z aktualną ofertą marki – lidera technologii napędów 4×4 i świetna zabawa, związana z turystyką samochodową. Organizowany po raz pierwszy Zlot Mitsubishi spotyka się z zainteresowaniem ze strony coraz większej grupy nabywców samochodów tej japońskiej marki. Powiększające się grono uczestników zlotu weźmie udział w licznych atrakcjach, przygotowanych przez organizatorów. Najważniejsze spośród nich to niewątpliwie 3 niezwykle emocjonujące trasy z próbami sportowymi KJS i terenowymi odcinkami specjalnymi, testy Mitsubishi L200 Monster i Pajero Adventure na torze przeszkód terenowych, zwiedzanie ciekawych miejsc z przewodnikami, imprezy przy grillu oraz gry i zabawy dla dzieci. Dyplomy dla zwycięzców rywalizacji wręczą Anna Cieślak – znana aktorka i ambasadorka marki Mitsubishi Motors oraz prezes polskiego oddziału Mitsubishi Motors Pan Yasuyuki Oyama. Uczestnicy spotkania będą także mieli szansę na zdobycie wielu atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez partnerów zlotu – MMC Finanse, Bank BGŻ BNP Paribas, PZU, Toyo Tires, Steeler, Bariera Dźwięku, Maxi Cosi i EMG Poland.

Warsaw

Banner 468 x 60 px