Log In

Ekoret ma duże wzięcie

Po pierwszym miesiącu internetowej sprzedaży węgla (od 12 września do 11 października) spółka Katowicki Węgiel sprzedała za pośrednictwem tego kanału dystrybucji 590 t ekologicznego paliwa węglowego Ekoret, czyli w praktyce wszystko, co planowała w ten sposób sprzedać.

Tyle ekopaliwa wysłano do odbiorców, nie licząc zamówień w trakcie realizacji i oczekiwania na dokonanie płatności kupujących. Klienci z całego kraju złożyli 413 zamówień.

Katowicki Węgiel pytał o opinie kleintów. Ci do największych zalet sklepu internetowego zaliczają oni możliwość pozyskania paliwa bezpośrednio od producenta w łatwy i wygodny sposób. Potwierdzają się zatem przewidywania specjalistów. Uruchamiając nowy kanał dystrybucji prezes Katowickiego Węgla Marek Klusek uznał za przełom w krajowym handlu węglem umożliwienie klientom z całego kraju dostępu do wysokiej jakości, kwalifikowanego paliwa węglowego, po stałej, konkurencyjnej cenie.

Przypomnijmy, że minimalny zakup to jedna paleta, czyli 30 25-kilogramowych foliowych worków z węglem Przy jednej dostawie klienci mogą kupić od jednej do ośmiu palet, czyli maksymalnie 6000 kg paliwa.

Katowicki Węgiel sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej Katowickiego Holdingu Węglowego SA.

(www.nettg.pl)

Warsaw

Banner 468 x 60 px