Log In

Nissan LEAF 30 kWh w bazowej wersji Visia

Z początkiem listopada Nissan wprowadza do swojej gamy Nissana LEAF 30 kWh w bazowej wersji Visia. Tym samym akumulator o pojemności 30 kWh, zapewniający zasięg 250 km na jednym ładowaniu*, dostępny będzie w całej gamie wersji modelu LEAF.

W pierwszym kwartale bieżącego roku Nissan wprowadził znaczące zmiany w gamie elektrycznego modelu LEAF. Jednym z najważniejszych dowodów na to, że marka po raz kolejny zmienia skalę osiągów i funkcjonalności, a także postrzegania samochodów elektrycznych, było wprowadzenie do oferty modelu z nowym akumulatorem 30 kWh, zapewniającym zasięg 250 km na jednym ładowaniu.

Teraz przyszedł czas na kolejną ewolucję gamy modelu. Odpowiadając na zainteresowanie klientów, dla których zasięg samochodu jest kluczowym elementem decydującym o zakupie, ale jednocześnie oczekują niskiej ceny zakupu, marka wprowadza do sprzedaży Nissana LEAF 30 kWh w bazowej wersji Visia.

Wybór tej odmiany nie oznacza jednak konieczności rezygnacji z komfortowego wyposażenia, ponieważ LEAF 30 kWh Visia oferuje w standardzie między innymi automatyczną klimatyzację, podgrzewane przednie i tylne siedzenia, podgrzewaną, pokrytą skórą kierownicę, przednie i tylne szyby sterowane elektrycznie oraz system inteligentnego kluczyka I-Key z przyciskiem Start/Stop na desce rozdzielczej.

Przydatne podczas jazdy technologie, ułatwiające i uprzyjemniające jazdę, to system wspomagania ruszania pod górę, a także komputer pokładowy ze wskaźnikiem Eco, pozwalający na śledzenie postępów w ekologicznej jeździe.

Za dopłatą Nissana LEAF 30kWh Visia można doposażyć w Pakiet Style, zawierający 16-calowe felgi ze stopów metali lekkich, przyciemniane szyby oraz tempomat i ogranicznik prędkości, instalację umożliwiającą korzystanie z ładowarek o mocy 6,6 kW, a także w system nawigacji NissanConnect.

LEAF 30kWh Visia wyposażony jest w dwa gniazda ładowania: jedno służące do podłączenia do zwykłego gniazdka 230V lub ładowarki ściennej, a drugie – do szybkiego ładowania za pośrednictwem ładowarki CHAdeMO o mocy 50 kW. Ta ostatnia umożliwia naładowanie akumulatorów samochodu od 0 do 80 procent pojemności w czasie zaledwie 30 minut.

Akumulator o pojemności 30 kWh jest standardowo objęty gwarancją przez okres 8 lat lub do 160 000 km przebiegu**, jednakże Nissan w ramach oferty specjalnej zapewnia przedłużoną do 8 lat gwarancję*** na cały pojazd. Dodatkowo przy zakupie klient otrzymuje teraz 8 przeglądów okresowych za darmo!

Cena modelu 30 kWh Visia na rynku polskim to 133 000 zł brutto.

Warsaw

Banner 468 x 60 px