Log In

Fortum rozpoczyna detaliczną sprzedaż energii elektrycznej i gazu w Polsce

Po akwizycji firmy Duon Fortum rozpoczyna działalność na polskim rynku sprzedaży energii elektrycznej i gazu pod własną marką.
W związku z integracją działań sprzedażowych pod marką Fortum, firma przygotowała ofertę, w ramach której klienci będą mogli bez limitów korzystać z darmowej energii elektrycznej przez dziesięć godzin na dobę.

Fortum działa na rynku sprzedaży energii elektrycznej od ponad 20 lat i w tym momencie obsługuje 1,3 mln klientów w Finlandii, Szwecji i Norwegii, co zapewnia mu pozycję lidera w krajach nordyckich. Eksperci Fortum szacują, że na polskim rynku znajduje się około 17 milionów klientów, a postępująca liberalizacja daje szansę szybkiego rozwoju nowym uczestnikom rynku.

Oferta Fortum o nazwie „Darmowe Godziny” skierowana jest do nowych klientów, którzy obecnie mają taryfę jednostrefową i podpiszą umowę sprzedaży energii elektrycznej na rok. Dzięki temu do końca 2017 roku będą mogli bezpłatnie korzystać z energii elektrycznej przez dziesięć godzin w ciągu doby (między 13:00 a 15:00 oraz 22:00 a 6:00).

Zgodnie ze strategią Fortum, spółki Grupy Duon działające w obszarze sprzedaży detalicznej energii, będą od dziś funkcjonować pod marką wspólną – Fortum.

Warsaw

Banner 468 x 60 px