Log In

NOWY CITROËN C3 ZDOBYWA KOLEJNE NAGRODY

W rankingu „Best Cars in the World” miesięcznika BBC TopGear, nowy Citroën C3 został wyróżniony tytułem „Najlepszy miejski samochód”. To już kolejna nagroda dla tego modelu Citroëna. W tym roku nowy C3 otrzymał Złotą Kierownicę od czytelników tygodnika Auto Świat. Samochód znalazł się również w finałowej siódemce międzynarodowego konkursu Car of The Year.

Nowy Citroën C3 został uhonorowany nagrodą „Najlepszy miejski samochód” w rankingu „Best Cars in the World” miesięcznika BBC TopGear. Samochód nagrodzono za wyrazisty wygląd i liczne możliwości personalizacji. Przekonał jurorów BBC TopGear oferowanym poziomem komfortu, zaawansowanymi technologiami i „akrobatycznymi” zdolnościami podczas manewrowania w ciasnej przestrzeni miejskiej.

– Miasto jest tam, gdzie nas widzą. A więc chcemy mieć samochód, w którym dobrze wyglądamy, i który ma subtelne wyczucie miejsca. Ten mały Citroën jest idealny do jazdy po mieście. Jest nowoczesny, modny nawet w najdrobniejszych detalach, ale również bardzo ponadczasowy ze względu na swoją prostotę i wyważone proporcje – powiedział Paul Horrell z BBC TopGear.

Wyjątkowy jak ty
Citroën C3 oferuje po raz pierwszy w świecie w pełni zintegrowaną kamerę pokładową HD, która została umieszczona tuż za lusterkiem wstecznym. System ConnectedCAM Citroën™ pozwala kierowcy na bezpieczne robienie zdjęć, nagrywanie filmów i natychmiastowe dzielenie się nimi na portalach społecznościowych, bądź też na wykorzystanie funkcji automatycznego zapisu wideo, jako dowodu w razie wypadku.

Poza rozbudowaną i spójną gamą opcji personalizacji oraz dwukolorowym nadwoziem, opcja paneli Airbump® zapewnia natychmiastową rozpoznawalność tego samochodu.

Strefa komfortu od Citroëna
Citroën C3 jest najnowszym modelem objętym programem Citroën Advanced Comfort®. Komfortowe fotele, pełne światła wnętrze kabiny dzięki otwieranemu panoramicznemu szklanemu dachowi, 7-calowy ekran dotykowy, który umożliwia sterowanie wszystkimi kluczowymi funkcjami pojazdu oraz system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu – to wszystko wzmaga poczucie bezpieczeństwa, komfortu i dobrego samopoczucia.
– Polacy, w ciągu całego życia, spędzają w samochodzie ponad trzy lata. Samochód nie jest już tylko środkiem transportu. Stał się miejscem, w którym odpoczywamy i „ładujemy baterie”, wyrażamy emocje, auto oddziałuje na nasze zmysły. Dlatego Citroën rozpoczął program, który wyznacza nowy kierunek w projektowaniu i produkowaniu samchodów. Nagrody przyznane nowemu Citroënowi C3, zarówno w Polsce jak i w Europie to dla nas ważne wyróżnienie i potwierdzenie, że wybraliśmy dobry kierunek rozwoju – powiedział Sebastian Domeracki, dyrektor marki Citroën.

Nowy Citroën C3 został również wyposażony w gamę wydajnych silników i oferuje zarówno nagrodzone jednostki benzynowe PureTech, jak i wyjątkowo ekonomiczne silniki wysokoprężne BlueHDi.

Warsaw

Banner 468 x 60 px