Log In

JAKI SAMOCHÓD DLA DZIEWCZYNY PLAYBOYA ? – NOWY CITROËN C3!

Tak orzekła kapituła plebiscytu na Samochód Roku Playboya 2016, przyznając tytuł Auta dla Dziewczyny Playboya najnowszemu modelowi marki Citroen. Przypomnijmy, że niespełna dwa lata temu ten sam tytuł przypadł Citroenowi C4 Cactus!

Magazyn Playboy właśnie ogłosił wyniki Plebiscytu na Samochód Roku Playboya 2016. Już po raz 25. konkursowe jury specjalistów ze świata motoryzacji w składzie Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper i Rafał Jemielita wyłoniło najciekawsze samochody. Nowy CITROËN C3 znalazł się w tym zaszczytnym gronie zdobywając tytuł Auta dla Dziewczyny Playboya.

Nowy CITROËN C3 dzięki dwubarwnemu nadwoziu z trzema kolorami dachu do wyboru, i stylowi dalekiemu od stereotypów segmentu, jest od razu rozpoznawalny. To model, który realizuje pasję marki człowiekiem i jego potrzebami. Dlatego marka Citroën przeprowadziła badania opinii, podczas których spytała Europejczyków o to, co robią w swoich autach. Projektanci citroena chcieli, by proces projektowania samochodów poprzedzić wiedzą o tym, jak ludzie użytkują auta. A co z tego wynikło? Polak spędza w samochodzie 3 lata i 11 miesięcy podczas całego życia w tym 2 lata i 7 miesięcy jako kierowca oraz 1 rok i 3 miesiące jako pasażer. Z przyjaciółmi i rodziną przebywa w samochodzie 1 rok i 11 miesięcy.

Dlatego Nowy CITROËN C3 swymi rozwiązaniami realizuje program Citroën Advanced Comfort®, czyli nowego podejścia do kwestii rozumienia komfortu wynikającego z charakterystyki zawieszenia, wytłumienia kabiny, nowych rodzajów pianek foteli, wygody i bezproblemowej obsługi, schowków, czy przestrzeni. W procesie projektowania marka skoncentrowała się na tym, co naprawdę ważne dla klientów.

Jednocześnie Nowy C3 jest niesłychanie praktyczny; Wyposażony jest w unikalne panele Airbump®, które chronią nadwozie przed uszkodzeniami. Z kolei większy prześwit i wysoka pozycja za kierownicą dają poczucie bezpieczeństwa, ale także komfort zajmowania miejsca w kabinie. Kabina jest miejscem, gdzie panuje spokój i zasada „feel good”.

Warto także przypomnieć, że Nowy CITROËN C3 znalazł się w finałowej siódemce konkursu Car of the Year, zdobył Złotą Kierownicę tygodnika Auto Świat w ważnej kategorii samochodów małych i kompaktowych oraz tytuł „Best Cars in the World” BBC TopGear za „Najlepszy samochód miejski”.

Warsaw

Banner 468 x 60 px