Log In

Tauron Ciepło: otwarte drzwi dla wykonawców

Tauron Ciepło 15 lutego organizuje  spotkanie o nazwie „Dzień otwartych drzwi dla Wykonawcy”. Inicjatywa skierowana jest do wszystkich potencjalnych wykonawców inwestycji i remontów oraz dostawców i producentów materiałów zamawianych przez spółkę – poinformowały portal górniczy nettg.pl służby prasowe firmy.

Celem tej formy komunikacji z kontrahentami, jest poprawa przepływu informacji oraz umożliwienie im zaplanowania i przygotowania swojego potencjału i portfela zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem.

W trakcie spotkania przedstawiciele Tauron Ciepło przybliżą również wymogi formalne w postępowaniach przetargowych, zasady etyki obowiązujące we współpracy z firmami zewnętrznymi,  procedury bezpieczeństwa dla firm wykonawczych oraz zasady korzystania z platformy zakupowej Tauron

– Dla nas niezwykle istotne jest, aby drogą przetargu wyłonić z rynku najbardziej konkurencyjne i najlepsze firmy wykonawcze. Ogromny nacisk kładziemy na to, aby przetargi były prowadzone w sposób szeroki, otwarty i przejrzysty co pozwala na płynną i terminową realizację  zadań. Zapraszamy wykonawców na nasze pierwsze otwarte spotkanie- mówi Jacek Uhryn prezes Tauron Ciepło.

W trakcie spotkania, które odbędzie się w Katowicach zostanie przedstawiony planowany zakres prac remontowych i inwestycyjnych przewidzianych na rok 2017.

Źródło: Portal górniczy

Warsaw

Banner 468 x 60 px