Log In

Nowy Hyundai i30 nagrodzony w teście Fleet Cars & Vans

•    Nowy Hyundai i30 zwycięża w kategorii „Średni samochód firmowy”
•    Rodzinę i30 stanowić będą docelowo 4 modele

Nowy Hyundai i30 został zwycięzcą testu Fleet Cars & Vans w kategorii „Średni samochód firmowy”. Samochody biorące udział w testach zorganizowanych przez redakcję magazynu Fleet, oceniane były przez 130 jurorów, którzy przyznali nagrody dla najlepszych ich zdaniem modeli w 14 różnych kategoriach.

i30 Nowej Generacji to flagowy samochód Hyundaia, będący zapowiedzią dalszego kierunku rozwoju marki w Europie. Tym samym, Hyundai wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom Klientów, którzy w coraz większym stopniu są nastawieni na udogodnienia oparte na elektronice, indywidualizację stylu i elastyczność.

Nagrodzony w teście i30 w wersji hatchback stanowi zapowiedź rodziny czterech niepowtarzalnych produktów o ponadczasowym i zrównoważonym designie, idealnie zharmonizowanym i dopasowanym do danego typu nadwozia. Drugą odsłonę stanowi i30 Wagon, który zadebiutował właśnie w polskich salonach. W rodzinie pojawi się także pierwszy sportowy model marki N, który wejdzie do produkcji w połowie 2017 r, natomiast na początku 2018 roku Hyundai zaprezentuje model i30 w nowej, atrakcyjnej odsłonie z nadwoziem typu fastback.

„Nagroda dla nowego i30 nie jest dla mnie zaskoczeniem, ponieważ to jeden z silniejszych aktualnie graczy w tym segmencie na naszym rynku. Docenili go profesjonaliści, którzy mieli okazję przekonać się o mocnych stronach i30 podczas 2-dniowych testów na torze w Kielcach. Jesteśmy pewni, że także kolejne odsłony tego modelu spotkają się z uznaniem, zarówno Klientów flotowych, jak i indywidualnych”. – powiedział Grzegorz Sokalski, Fleet Manager Hyundai Motor Poland.

Nowa Generacja i30 oferuje wiele rozwiązań technologicznych, takich jak Apple CarPlay, Android Auto czy możliwość bezprzewodowego ładowania urządzeń elektronicznych. Najnowocześniejsze systemy, m.in. system autonomicznego hamowania (AEB), aktywny tempomat (ASCC), system utrzymywania pasa ruchu (LKAS) czy system monitorowania martwego pola (BSD) znacząco zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Samochód objęty jest unikalną 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

Tagged under

Nie znaleziono powiązanych artykułów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px