Log In

Nowy Hyundai i30 – trafił do szczęśliwego zwycięzcy Mistrzowskiej Loterii

Hyundai Motor Poland zakończył właśnie aktywację zorganizowaną z okazji odbywających się w Polsce Mistrzostw UEFA Euro U21 Polska 2017, których marka jest także oficjalnym sponsorem.

Klienci odwiedzający autoryzowane salony marki Hyundai w okresie od 31.03 do 18.06 mogli wziąć udział w loterii a tym samym wygrać bilety na mecze oraz nagrodę główną – samochód.

Aby stać się posiadaczem całkowicie nowego modelu i30 lub podwójnego biletu na mecze z udziałem polskiej reprezentacji narodowej, półfinały i finał UEFA Euro U21, wystarczyło zrealizować jazdę testową dowolnym modelem marki Hyundai, a następnie zarejestrować kod znajdujący się na wręczanym po jeździe testowej kuponie.

Zwycięzcą loterii okazał się Klient salonu Auto Centrum Lis w Kaliszu, któremu klucze do nowego, białego i30 wręczył Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland, Pan Leszek Płonka.

Stanowiący główną nagrodę Hyundai i30 w wersji hatchback jest zapowiedzią czterech modeli, tworzących rodzinę i30. Drugą odsłoną jest i30 Wagon, który zadebiutował właśnie w polskich salonach. W rodzinie pojawi się także pierwszy sportowy model marki – i30N, który wejdzie do produkcji w II połowie 2017 r, a następnie Hyundai zaprezentuje model i30 z nadwoziem typu fastback.

Hyundai i30 Nowej Generacji został wyposażony w najbardziej zaawansowane systemy wzmacniające bezpieczeństwo i komfort jazdy – m.in. system autonomicznego hamowania (AEB), system kontroli poziomu uwagi kierowcy (DAA) oraz system utrzymywania pasa ruchu (LKAS).

Samochód objęty jest unikalną 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

Warsaw

Banner 468 x 60 px